Kadaka tee 3 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kadaka tee 3

Kadaka tee 3, Tallinn, Estonia

Kadaka tee 3

Kadaka tee 3, Tallinn, Estonia

Üürile anda kaubandus-, lao-  ja bürooruumid.

Property info

Property main info

Vaata Kadaka tee 3 pakkumisi siit.

Kadaka tee 3 kinnistul asuvad kaks silmapaistvat ärihoonet, aadressidega 3/2 ja 3/3, mis on ideaalsed kaubanduse, laonduse ja bürooruumide ühendamiseks. Hooned valmisid kahes etapis 2020. ja 2021. aastal ning pakuvad mitmekülgseid võimalusi teie äritegevuseks.

Kaubandusruumid koos nende juurde kuuluvate ladudega asuvad Kadaka tee 3/2 hoone 1. korrusel, minilaod aga 2. korrusel, kuhu annab ligipääsu ka neljatonnine kaubalift, mis võimaldab ka kaubikuga 2. korrusele sõitmist. Avarad bürooruumid paiknevad suures osas 4-korruselises hooneosas, mille aadressiks on Kadaka tee 3/3.

Parkimine on piirkonnas tasuta ning hoone ümber on umbes 60 parkimiskohta, tagades, et parkimine on alati kättesaadav ja mugav. Lisaks on Kadaka tee 3 hoonetel suurepärane ligipääs, olles hästi ühendatud erinevate linnaosadega (Kristiine, Mustamäe, Haabersti), tagades seeläbi sujuva ja tõhusa logistika.

Kadaka tee 3 ärihooned on teie ettevõtte jaoks suurepärane valik, pakkudes kaasaegseid ja mitmekülgseid ruume, suurepärast ligipääsu ja tasuta parkimisvõimalusi. Olenemata sellest, kas otsite kaubanduspindu, laoruumi või bürooruume, on Kadaka tee 3 ideaalne koht teie äritegevuse laiendamiseks.

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust.