Allika tööstuspark - Angerja tee 42 - RE Kinnisvara

Property Intro

Allika tööstuspark – Angerja tee 42

Angerja tee 42, Hüüru, Harju County, Estonia

Allika tööstuspark – Angerja tee 42

Angerja tee 42, Hüüru, Harju County, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Angerja tee 42 kuulutusi siit.

2017. aasta kevadel valmis Harkus Allika Tööstuspargis Angerja tee 42 uus lao- ja tootmishoone.

Allika tööstuspargis asuvas Angerja tee 42 ärihoones on võimalik üürida erinevaid bokse alates suurusest 437 m². Samuti on võimalik bokse omavahel ühendades üüritavat pinda suurendada kuni 3000 m²-ni. Üüripinna saab välja ehitada vastavalt üürniku vajadusele. Laadimine on maaga tasapinnas oleva käiguuksega tõstukse kaudu. Ukse mõõdud on 3,5 m (laius) x 3,75 m (kõrgus). Tootmis- või laoruumi kõrgus fermini on 6,8 m.

Hoone on rajatud energiatõhusana, mis tagab madalad kõrvalkulud. Tootmis- või laoruumis on gaasiküte, büroo- ja olmeruumides on soojustagastusega kliimaseade. Hoone katusele ja lõunapoolsele küljele on paigaldatud päikesepaneelid, mis tagavad soodsama elektrihinna. Ruumidesse on tagatud ööpäevaringne ligipääs. Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Allika Tööstuspark asub vahetult Tallinna külje all Hüüru külas Saue vallas. Tööstuspark asub Tallinna südalinnast vaid 12 km kaugusel Paldiski mnt ääres. Allika Tööstuspark on uus tööstusala, mis sobib hästi logistika, tootmise ja hulgikaubandusega tegelevatele ettevõtetele. Vahetu piirnemine planeeritava Tallinna ringteega tõstab veelgi Allika Tööstuspargi väärtuslikkust.

Töötajatele ja klientidele on tasuta parkimine maja juures. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!