Zenith Ärimaja - Narva mnt 7b - RE Kinnisvara

Property Intro

Zenith Ärimaja – Narva mnt 7b

Narva maantee 7b, Tallinn, Estonia

Zenith Ärimaja – Narva mnt 7b

Narva maantee 7b, Tallinn, Estonia

Üürile anda äripinnad südalinnas!

Property info

Property main info

Vaata Narva mnt 7b pakkumisi siit.

Zenith Ärimaja Tallinna südames on ideaalne koht ettevõtetele, kes otsivad kaasaegset ja esinduslikku äripinda linna tuiksoonel.

2018. aastal valminud kaheksakorruselises hoones on saadaval erineva suurusega äripindu. Zenith Ärimaja asukoht võimaldab kiiret ja mugavat juurdepääsu kogu linnale tänu tihedale ühistranspordi võrgule. See ärihoone on suurepärane valik ettevõtetele, kes vajavad lähedust finantsasutustele, kaubanduskeskustele nagu Viru Keskus ja Foorum ning soovivad olla lähedal ühistranspordi võrgustiku südamele.

Zenith Ärimaja silmapaistev kahekihiline fassaad on kaetud toonitud klaaspaneelidega, luues õhulise ja läbimõeldud disainiga ärikeskkonna. Hoone on jaotatud A- ja B-korpuseks, mida ühendab esinduslik hall, lisades hoonele väärikust ja elegantsi.

Kõikides bürooruumides on tualettruumid, kaasaegsed ventilatsioonisüsteemid ja konditsioneerid, mis tagavad töötajatele mugava ja tervisliku töökeskkonna aasta ringi. Esimesel ja teisel korrusel paiknevad kaubandus- ja teeninduspinnad ning kolmandast kaheksanda korruseni asuvad avarad ja valgusküllased büroopinnad. Lisaks avanevad viimaselt kahelt korruselt hingematvad vaated Tallinna kesklinnale või sadamale, mida saab nautida ka avatud terrassidelt, võimaldades värske õhu pause ja miks mitte ka väljas koosolekute korraldamist. Zenith Ärimajas on võimalik büroopindade siseplaneeringut kohandada üürnike soovidele vastavaks. 

Täiendavateks mugavusteks on ööpäevaringne mehitatud valve, videovalve ja tasuline parkimine maja sisehoovis. Külaliste jaoks on parkimisvõimalused mugavalt lähedal asuvates parkimismajades ja parklates.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!