Vana-Kalamaja 6-8-10 - RE Kinnisvara

Property Intro

Vana-Kalamaja 6-8-10

Vana-Kalamaja 6, Tallinn, Eesti

Vana-Kalamaja 6-8-10

Vana-Kalamaja 6, Tallinn, Eesti

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vana-Kalamaja 6,8 ja 10 äripindade pakkumisi on võimalik vaadata siin.

Vana-Kalamaja 6, 8 ja 10 äripinnad asuvad kolmest hoonest koosnevas terviklikus ansamblis, mis pakub silmapaistvat arhitektuurset ilmet ja kõrget elukvaliteeti. Hoonete 1. korrusel asuvad äripinnad, ning 2.-5. korrus pakuvad kodurõõmu korterite näol.

Vana-Kalamaja värskelt valminud jalakäijate tänav ja selle lähistel paiknevad äripinnad pakuvad unikaalset võimalust olla osa miljööväärtuslikust piirkonnast. Hoonete esimesel korrusel asuvad äripinnad on loodud eesmärgiga toetada teineteise tegevust ja panustada Vana-Kalamaja tänava aktiivsusele ja jalakäijasõbralikuks muutmisele, mis teeb äripinnad veelgi atraktiivsemaks.

See piirkond on rikas kultuuri, hariduse ja meelelahutuse poolest. Gustav Adolfi Gümnaasium, mitmed lasteaiad, Linnateater, Lennusadam ja Noblessneri kontserdisaal, samuti Telliskivi Loomelinnak ja Vanalinn on vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel. Kogukonnatunne, poed, kohvikud, pargid – kõik, mida vajad, on käe-jala juures.

Vana-Kalamaja 6, 8 ja 10 äripinnad pakuvad haruldast võimalust olla osa miljööväärtuslikust kogukonnast, kus ajalugu kohtub tänapäevasega. Arhitektuuriliselt inspireerivad hooned, läbimõeldud planeering ja suurepärane asukoht loovad ideaalse keskkonna teie ettevõtte kasvamiseks.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.