Tornimäe Ärikeskus - Tornimäe 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Tornimäe Ärikeskus – Tornimäe 5

Tornimäe 5, Tallinn, Eesti

Tornimäe Ärikeskus – Tornimäe 5

Tornimäe 5, Tallinn, Eesti

Üürile anda büroopinnad!

Property info

Property main info

Vaata Tornimäe 5 pakkumisi siit.

Tornimäe Ärikeskus esindab prestiiži ja professionaalsust, olles üks linna hinnatumaid büroohooneid. Asudes otse Tallinna tuiksoonel, on see hoone suurepäraseks valikuks edukatele ettevõtetele, kes otsivad kvaliteetseid büroopindasid südalinnas.

Hoone arhitektuur ja disain pakuvad mitmekülgsust ja paindlikkust, võimaldades valida avatud büroopindade ja väiksemate kabinettide vahel. Lisaks on võimalik kohandada ruumide planeeringut vastavalt teie ettevõtte vajadustele. Ruumides on olemas kaasaegsed IT-lahendused ja võimalused ideaalse sisekliima hoidmiseks ning maast laeni aknad annavad ruumidesse mõnusalt päevavalgust.

Lisaks büroopindadele pakub Tornimäe Ärikeskus suurepäraseid võimalusi ka teeninduspindadeks, kuna kõik pinnad on hõlpsasti ligipääsetavad liftide ja eskalaatorite kaudu. Hoone I korrusel on toitlustuskoht, mis pakub mugavust ja võimalusi näiteks ärikohtumiseks või lihtsalt kiireks lõunaks. Hoone avar aatrium loob muljetavaldava sissepääsu ja meeldiva töökeskkonna.

Parkimisvõimalused on samuti hästi läbi mõeldud. Hoone all asuv parkla pakub suvel jahedust ja talvel soojust, lisaks on ümbruskonnas rohkelt avalikke parkimismaju ja parklaid.

5 põhjust, miks valida Tornimäe Ärikeskus oma ettevõttele:

  • Prestiižne asukoht: Tornimäe 5 on üks Tallinna kõige ihaldatumaid aadresse.
  • Paindlikud büroolahendused: Valikus on nii avatud büroopinnad kui ka privaatsed kabinetid, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele.
  • Kaasaegsed töötingimused: Hoones on tänapäevased IT-lahendused ja optimaalse sisekliima hoidmise võimalused.
  • Suurepärased parkimisvõimalused: Mugav parkimine on tagatud nii hoone all asuvas parklas kui ka ümbruskonna rohketes parkimismajades ja -platsides.
  • Lisaväärtused: Hoones asuvad toitlustuskoht, konverentsikeskus ja avar aatrium, mis kõik loovad lisaväärtust ja mugavust teie töökeskkonnale.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!