Telliskivi kvartal - Telliskivi 60/1 - RE Kinnisvara

Property Intro

Telliskivi kvartal – Telliskivi 60/1

Telliskivi 60, Tallinn, Eesti

Telliskivi kvartal – Telliskivi 60/1

Telliskivi 60, Tallinn, Eesti

Pakkuda vabu üüripindasid!

Property info

Property main info

Vaata Telliskivi 60/1 kuulutusi siit.

Telliskivi Kvartalis asuvas Telliskivi 60/1 ärihoones on pakkuda vabu üüripindasid.

Telliskivi 60 aadressil asuv ON-hoone on Telliskivi kvartali lipulaev ja ettevõtluskeskus, mis paistab silma oma kaasaegsete mugavustega ja suurepärase asukohaga, olles osa dünaamilisest ja innovaatilisest kvartalist. Hoone on varustatud lifti, sunventilatsiooni, jahutuse ja kaasaegsete kommunikatsioonidega, tagades seeläbi töötajatele ja külastajatele mugava ja efektiivse töökeskkonna. Ülejäänud kvartal on jagatud osadeks, millest suuremad on M-hoone, K-hoone, G-hoone ja I-hoone. Nendel pindadel pakutakse nii büroo-, kaubandus-, teenindus- kui ka tootmispindu.

Telliskivi Loomelinnak on ainulaadne ja eripärane koht, kus toimub linnaruumi taashõivamine — vanale tööstusalale antakse uus elu ning juba olemaolevale arhitektuurile leitakse alternatiivne ja uudne otstarve. Kvartali ca 25 000 m² suurusel alal paikneb 10 hoonet. Praegu tegutseb seal üle 200 äri, vabaühenduse ning ettevõtte. Seniste tegutsemisaastatega on Telliskivist kiiresti saanud linnarahvale tuttav vaba aja veetmise koht, mida külastavad igapäevaselt nii kohalikud kui ka kaugemalt tulijad.

Lühiajaliseks kasutamiseks on pakkuda suuri saale, koosolekuruume, konverentsisaale, koolitusruume ning kontoreid. Poetänavale võib ajutise kaupluse üles seada kasvõi üheksainsaks päevaks. Samuti on võimalik õuealale mahutada suuremahulisi sündmusi: Telliskivi Loomelinnakus 2019. aasta Jazzkaare festivali külastas kokku ca 26 000 inimest.

Parkimine on korraldatud Telliskivi Kvartali sees. Sõidukitega saab territooriumile Telliskivi tänavalt, Kalamaja poolsest küljest. Parkimine territooriumil on tasuline ning seda korraldab EuroPark.

Miks valida äripind Telliskivi kvartali ON-hoones?

  • Innovaatiline ja dünaamiline asukoht
  • Suur külastatavus ja nähtavus
  • Hea ligipääs nii auto kui ühistranspordiga, sealhulgas rongiga
  • Mitmekesine kvartal, kus suurepärase äri toetamiseks on kõik olemas
  • Sinu ettevõte saab olla osa erilisest ärikeskkonnast ja -võrgustikust

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!