Telliskivi 57 - RE Kinnisvara

Property Intro

Telliskivi 57

Telliskivi 57, Tallinn, Eesti

Telliskivi 57

Telliskivi 57, Tallinn, Eesti

Property info

Property main info

Vaata Telliskivi 57 pakkumisi siit.

Telliskivi 57 ärihoone paikneb kiiresti arenevas Telliskivi ärikvartalis, vaid mõne minutilise auto- või trammisõidu kaugusel Tallinna südalinnast. Ühistranspordipeatused asuvad vahetus läheduses Balti Jaama ja Telliskivi peatuste lähedal, tagades sujuva ühenduse kogu linnaga. Lisaks lihtsustab ligipääsu Balti Jaama rongipeatus, mis võimaldab suurepärast ühendust Kristiine, Kesklinna ja Ülemistega.

Telliskivi 57 hoones on lai valik äripindasid, mis sobivad erinevate ettevõtete ja ettevõtlusvormidega. Siit leiavad endale sobiva pinna nii kaubandusettevõtted kui ka bürood. Hoones on saadaval erineva suuruse ja otstarbega äripinnad, mis võimaldavad leida just teie ettevõtte vajadustele vastava lahenduse. Telliskivi piirkond on tuntud oma loomingulise ja elava atmosfääri poolest, mistõttu on Telliskivi 57 ärihoone eriti populaarne loomeinimeste ja innovaatiliste ettevõtete seas. 

Hoone on varustatud oma gaasikatlamajaga ja suuremad äripinnad köetakse gaasikiirguritega, tagades seeläbi efektiivse ja säästliku küttesüsteemi. See võimaldab madalamaid kõrvalkulusid teie ettevõttele.

Lisaks suurematele büroo- ja kaubanduspindadele pakub Telliskivi 57 ka väiksemaid pindu, mis sobivad suurepäraselt kaubandus- ja toitlustusettevõtetele, väiketootjatele ning kunstistuudiotele. See loob mitmekülgse ja elava ärikeskkonna, kus on võimalik leida koostööpartnereid ja uusi ärivõimalusi. Saadaval on ka laopinnad.

Kõige mugavam on Telliskivisse liigelda ühistranspordiga, kuid parkimine on lahendatud hoone lähedal asuvates parklates ning Telliskivi kvartalis asuvates parklates.

Miks valida Telliskivi 57 oma ettevõttele?

  • Suurepärane asukoht: kiiresti arenev ärikvartal, lähedus kesklinnale ja hea ühistranspordiühendus
  • Mitmekülgne äripindade valik, mis sobib mitmesuguste ettevõtete vajadustega
  • Loov ja inspireeriv keskkond
  • Madalad kõrvalkulud
  • Parkimisvõimalused lähedal

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.