Kompassi maja - Tartu mnt 13 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kompassi maja – Tartu mnt 13

Tartu maantee 13, Tallinn, Estonia

Kompassi maja – Tartu mnt 13

Tartu maantee 13, Tallinn, Estonia

A-klassi büroohoone Tallinna kesklinnas.

Property info

Property main info

Vaata Tartu mnt 13 kuulutusi siit.

Kompassi Maja on 2016. aasta kevadel A-klassi büroohoone standarditele vastavaks renoveeritud, ühendades endas nii ajaloolise pärandi kui ka tänapäevased mugavused. Tartu mnt 13 aadressil asuv maja on saanud oma nime ajaloolise Kompassi asumi järgi, mis on olnud osa Tallinna linnapildist juba üle 250 aasta. Hoone lugu algas 1983. aastal valminud ärihoonest, mis valmis Eesti ühe tuntuma arhitekti Vilen Künnapu käe all.

Kompassi Maja asub Tallinna südames, olles ümbritsetud Narva maantee, Tartu maantee, Laikmaa ja Pronksi tänava poolt. Asudes ärikvartali keskmes, on maja kergesti ligipääsetav nii jalgsi, autoga kui ka ühistranspordiga. Ümbruses asuvad parkimisalad ja mitmed ühistranspordi peatused, mis tagavad mugava ja kiire ligipääsu.

Kompassi Maja pakub A-klassi bürooruume suuruses 48-995 m², ning siseplaneering võimaldab projekteerida bürooruumid vastavalt Sinu ettevõtte soovidele ja vajadustele. Lisaks on kõik bürood varustatud kaasaegsete mugavustega, et tagada töötajatele parim võimalik töökeskkond.

Vilen Künnapu hoolsa pilgu all on hoone fassaadid ja sissepääsud saanud värskenduse, luues kontrasti Tallinna südalinna klaasmajade kõrval. Hoone sisearhitektuur on lahendatud tunnustatud ARS Projekti poolt, tagades lisaks tööruumide funktsionaalsusele ka stiilsuse ja hubasuse. Kompassi Maja taotleb BREEAM Very Good taseme sertifikaati, kinnitades hoone keskkonnasõbralikkust ja jätkusuutlikkust.

Miks valida Kompassi Maja oma ettevõttele?

  • Prestiižne ja silmapaistev asukoht ärikvartali keskel
  • Teistest eristuv ja omanäoline arhitektuurne lahendus
  • Renoveeritud bürooruumid kaasaegsete töötingimuste ja mugavustega
  • Asukoht tagab suurepärase ligipääsetavuse ja parkimisvõimalused nii töötajatele kui ka klientidele
  • Dünaamiline ärikeskkond erinevate ettevõtete ja asutuste näol

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!