Suve 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Suve 2

Suve 2, Tallinn, Estonia

Suve 2

Suve 2, Tallinn, Estonia

Müüa või üürile anda äriruumid!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Suve 2 müügipakkumisi siit.

Vaata Suve 2 üüripakkumisi siit.

Müüa või üürile anda äriruumid 2014. aastal valminud äripindadega kortermajas Tallinna Kesklinnas, Meriton Grand Conference & Spa Hotelil kõrval.

Hoone II-VII korrusel on kokku 67 korterit, I ja II korrusel paiknevad 6 äripinda. I korruse äripindadel on maast laeni vitriinaknad.

Pakutavad ruumid on valge karbi kujul (v.a WC/pesuruumid, kus on teostatud viimistlustööd ja paigaldatud sanitaartehnika ning valgustid).

Ruume müüakse valge karbina, mis võimaldab ostjal viimistleda ruumid oma vajadustele vastavalt.

Ruumide üürihinnas sisaldub üürileandja poolt teostatav standardviimistlus (PVC põrandakate, süvistatud valgustitega moodullagi, värvitud seinad) ja ventilatsiooni väljaehitus. Kokkuleppel on võimalik ruume üürida ka siseviimistluseta ja teostada ehitus- ning viimistlustööd üürniku poolt.

Ruumides on keskküte, küttekehadeks on terasplekist konvektorid. Hoone energiaklass on B ning kasutusel on soojustagastiga ventilatsioonisüsteem, mis tagab madalad kõrvalkulud isegi talveperioodil.

2014.-2015. aasta talveperioodil olid pakutavates ruumides kõrvalkulud ca 1,40 EUR/m² + käibemaks, millele ruumide kasutusele võtul lisanduvad elekter, vesi ja kanalisatsioon arvestite alusel.

Äripindade ventilatsioon on lahendatud individuaalse sissepuhke – väljatõmbesüsteemiga.

Hoone asub tasulise parkimise tsoonis. Kokkuleppel on võimalik osta parkimiskohti hoone taha rajataval äripindade parkimisalal.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.