Sõpruse pst 209/211/213a - RE Kinnisvara

Property Intro

Sõpruse pst 209/211/213a

Sõpruse puiestee 209, Tallinn, Estonia

Sõpruse pst 209/211/213a

Sõpruse puiestee 209, Tallinn, Estonia

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Sõpruse pst 209/211/213a pakkumisi siin

Sõpruse puiestee, E. Vilde tee ja J. Sütiste tee ristmiku ääres asuvates hoonetes on nüüd saadaval 1. korruse kaubandus- ja büroopinnad suurusvahemikus 50-450 m2.

Äripindade paiknemine pakub suurepärast nähtavust tänu suurtele vitriinakendele, mis on suunaga otse Sõpruse puiestee poole. See annab Teie äritegevusele märkimisväärse eelise, kuna tuhanded inimesed liiguvad igapäevaselt mööda seda tiheda liiklusega tänavat. Lisaks asub hoone ühistranspordi sõlmpunktis, bussipeatused on vaid mõne sammu kaugusel, tagades nii töötajatele kui ka klientidele sujuva ligipääsu.

Asudes otse Magistrali kaubanduskeskuse, Põhja-Eesti Regionaalhaigla ning erinevate söögikohtade ja iluteenuste pakkujate läheduses, on need äripinnad ideaalses kohas toetamaks mis tahes äri. See asukoht aitab teie ettevõttel hoida pidevat kliendivoogu ja suurendab nähtavust.

Äripinnad saab kohandada vastavalt teie ettevõtte unikaalsetele vajadustele. Ruumid on võimalik välja ehitada täpselt nii, nagu soovite, luues seeläbi ideaalse töökeskkonna teie meeskonnale või kauplusele.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!