Roseni 9 - RE Kinnisvara

Property Intro

Roseni 9

Roseni 9, Tallinn, Estonia

Roseni 9

Roseni 9, Tallinn, Estonia

Üürile anda kaubandus- ja teeninduspinnad!

Property info

Property main info

Vaata Roseni 9 pakkumisi siit

Roseni 9 ärimaja pakub haruldast kombinatsiooni luksusest, mugavusest ja stiilist. Olenemata sellest, kas otsite ideaalset kohta oma äri jaoks, soovite nautida tipptasemel toitlustust või soovite lihtsalt olla osa dünaamilisest linnakeskkonnast, on Roseni 9 ideaalne valik. Ühendades endas äri ja elamise, kultuuri ja meelelahutuse, on see paik, kus asumisest mitmed ettevõtted unistavad.

Hoone 1. korrusel asub hotelli vastuvõtt, restoran ja erinevad teeninduspinnad, mis on varustatud maast laeni vitriinakendega ja eraldi sissepääsudega, tagades suurepärase nähtavuse ja juurdepääsu. II korrusel asub SPA ja hotell, luues külalistele tervikliku ja nauditava kogemuse. Kõrgematel korrustel asuvad korterid pakuvad luksuslikku elamist ja imelisi vaateid linnale.

Kõik pinnad on varustatud automaatsete ventilatsiooni- ja kliimasüsteemidega, tagades mugava ja tervisliku sisekliima aasta läbi. Klientidele ja külastajatele pakutakse tasulist parkimisvõimalust otse üüripinna ees, muutes hoonesse saabumise ja lahkumise muretuks. 

Rotermanni kvartal on Tallinna esimene jalakäijatele mõeldud autovaba ja tihe kaasaegne linnakeskkond. Rotermanni kvartal koosneb neljateistkümnest omanäolistest hoonest, kus omavahel on põimitud 19. sajandi lõpust ja 20. sajandi alguse tööstuspärand ning tänapäevane kvaliteetarhitektuur. Kvartalis on end sisse seadnud hulgaliselt ettevõtete kontoreid, toitlustus- ja meelelahutusasutusi ning lisaks kohalikele armastavad seda kvartalit ka turistid.

Kvartal on tuntud oma mitmekesise gastronoomilise valiku poolest. Siin asuvad näiteks restoranid R14 ja Pull. Elava kaubanduspiirkonnana saab siit soetada nii rahvusvaheliselt tuntud brändide tooteid kui ka Eesti disainerite ainulaadseid kollektsioone. Lisaks tegutseb Rotermannis mitmeid väiksemaid ärisid ja teenusepakkujaid – kõik, mida igapäevaeluks on vaja. Kvartali serval asub suur kinokompleks ning kvartali sees paikneb mitmeid väiksemaid galeriisid. Rotermannis paiknevad ka korterid, võimaldades luksuslikku elustiili ja töötamist samas piirkonnas.

Huvi korral võtke kindlasti ühendust!