Roosikrantsi 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Roosikrantsi 2

Roosikrantsi 2, Tallinn, Estonia

Roosikrantsi 2

Roosikrantsi 2, Tallinn, Estonia

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Roosikrantsi 2 pakkumisi siit

Roosikrantsi 2 ärihoone paikneb Tallinna südames, olles ideaalseks asukohaks ettevõtetele, kes soovivad ühendada ajaloolise võlu ja kaasaegse mugavuse. Hoone, mis on ehitatud 1997. aastal endise pangahoonena, pakub tänapäevaseid lahendusi ja kõrgendatud turvalisust.

Asudes Kaarli puiestee ja Roosikrantsi tänava nurgal, on ärihoone kergesti ligipääsetav nii jalgsi kui ka ühistranspordiga. Parkimisvõimalused on tagatud tänaval ja lähedalasuvates avalikes parklates.

Äripinnad Roosikrantsi 2 hoones on varustatud kõigi tänapäevaste kommunikatsioonide ja tehnosüsteemidega, sealhulgas automaatikal põhineva kommunikatsioonisüsteemiga, lokaalse gaasi keskküttega, jahutussüsteemiga ja elektri varutoitega diiselgeneraatorilt. Lisaks on hoones saadaval mitu internetipakkujat optiliste kaablitega, väljaehitatud arvuti- ja telefoniliinid, samuti ööpäevaringne elektrooniline ja mehitatud valve ning puutevõtmel põhinev läbipääsusüsteem.

Hoone eripära on selle kogu maja läbiv siseaatrium, mis loob avatud ja valgusküllase atmosfääri. Esimesel korrusel asub toitlustuskoht, samuti on kohapeal abivalmis administraator, et aidata maja külastajaid. Hoone fassaadil on võimalused välireklaamiks, andes üürnikele suurepärase võimaluse oma ettevõtte nähtavust suurendada.

Roosikrantsi 2 ärimaja eelised:

  • Suurepärane asukoht Tallinna südames otse Vabaduse väljaku kõrval
  • Väga mugav ligipääs ühistranspordiga
  • Kaasaegsed bürooruumid mugava töökeskkonna ja tehniliste lahendustega
  • 24/7 valve, elektrooniline läbipääsusüsteem ja kõrgendatud turvalahendused tagavad hoone turvalisuse ja privaatsuse
  • Siseaatrium, toitlustuskoht esimesel korrusel ja võimalus välireklaamiks annavad lisaväärtuseid, mida pole kõigil ärihoonetel

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!