Finest Ärimaja - Pärnu mnt 22 - RE Kinnisvara

Property Intro

Finest Ärimaja – Pärnu mnt 22

Pärnu maantee 22, Tallinn, Estonia

Finest Ärimaja – Pärnu mnt 22

Pärnu maantee 22, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Pärnu mnt 22 pakkumisi siit.

2018. aastal valminud 6-korruseline Finest ärimaja asub elava liiklusega Pärnu maantee ääres, pakkudes suurepärast ligipääsu ja nähtavust. Ajaloolise paekivist fassaadi kombinatsioon peegeldava klaasfassaadiga teeb hoone meeldejäävaks ja jätkab Pärnu maanteel paiknevate naaberhoonete temaatikat.

Finest ärimaja pakub laias valikus büroo-, kaubandus- ja teeninduspindasid. 0-korrusel asub Rimi supermarket ja kaks kaubandus-teeninduspinda. 1. korrusel on kaubandus- ja teeninduspinnad ning restoran. Kontoriruumid asuvad 2.-5. korrusel, suurusvahemikus 385-477 m², sealhulgas on igal korrusel eraldi, tervet korrust hõlmav büroopind. Lisaks on 5. korrusel asuval büroopinnal eksklusiivne juurdepääs 6. korrusel asuvale privaatsele katuseterrassile ning 2. korruse büroopinna juurde kuulub fassaadi taha osavalt peidetud Pärnu mnt poole avanev väliterrass.

Parkimise tagab hoone sügavuses asuv 218 kohaga parkimismaja, mis ulatub 2.-6. korruseni. Lisaks tagavad otse kontoritesse avanevad liftid kiire ja mugava juurdepääsu tööruumidesse.

Finest ärimaja on valminud tuntud arhitekti Martin Aunini käe all ning ehitatud Merko AS poolt. Kvaliteet ja tähelepanu detailidele on läbivad jooned kogu hoones, luues kõrgel tasemel töökeskkonna.

Miks Valida Finest Ärimaja oma ettevõttele?

  • Asukoht Pärnu maantee ääres pakub nähtavust ja mugavat ligipääsu
  • Ainulaadne kombinatsioon ajaloolisest ja kaasaegsest arhitektuurist loob silmapaistva ja meeldejääva ärimaja.
  • Mugavused ja teenused hoones juba olemas
  • Äripinna paiknemine südalinnas annab head eelised suure kliendibaasi tekkeks
  • Mitmekülgsete büroo-, kaubandus- ja teeninduspindade valik

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!