Metro Plaza - Viru väljak 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Metro Plaza – Viru väljak 2

Viru väljak 2, Tallinn, Estonia

Metro Plaza – Viru väljak 2

Viru väljak 2, Tallinn, Estonia

Üürile anda büroopinnad!

Property info

Property main info

Vaata Viru Väljak 2 pakkumisi siit.

Metro Plaza ärihoone asub Tallinna südames, pakkudes esmaklassilisi A- klassi büroo- ja kaubanduspindu. 

Metro Plaza paikneb südalinna ühes tähtsaimas sõlmpunktis, tagades suurepärase ligipääsu igast linnaosast. Hoone vahetus läheduses asub mitu ühistranspordipeatust, mis võimaldavad mugavat kohalejõudmist nii töötajatele kui ka külastajatele. Parkimine on lahendatud maa-aluses parklas kui ka lähedalasuvates avalikes parklates. Külastajatele on parkimiskellaga võimaldatud tasuta parkimine maja kõrval. 

Metro Plaza hoone ajalugu ulatub tagasi 19. sajandi keskpaika, kuid tänapäeval on see täielikult renoveeritud KOKO arhitektite visiooni järgi. Ärihoones on kokku üheksa korrust, millest 7 on maapealsed ja 2 maa-alused.

Metro Plaza büroopinnad on kujundatud mõeldes töötajate heaolule ja tööefektiivsusele. Ülemistel korrustel asuvad hästi valgustatud ruumid, mis on varustatud kvaliteetse sisekliima ja jahutusega sundventilatsiooniga. Büroodest avanevad imelised vaateid vanalinnale, Toompeale, sadamale ja Rotermanni kvartalile.

Hoones on loodud kõik tingimused ettevõtete edukaks toimimiseks. Fuajees on administraator, kes võtab vastu külalisi ja aitab lahendada igapäevaseid küsimusi. Samuti on võimalik ärihoones üürida seminariruume, pakkudes seeläbi paindlikke lahendusi erinevate sündmuste korraldamiseks.

Metro Plaza läheduses asub mitmeid toitlustus- ja meelelahutusasutusi ning mitmed Tallinna tuntumad kaubanduskeskused. Õhtuti muutub hoone tõeliseks pilgupüüdjaks tänu efektsele valguslahendusele, mis loob suurlinliku õhustiku.

Miks valida oma ettevõttele äripind Metro Plazas?

  • Suurepärane asukoht südalinna südames, kus on suur nähtavus ning käidavus
  • Kvaliteetne ja töötajate heaolule suunatud töökeskkond
  • Erineva suurusega bürood ja kaubanduspinnad
  • Imelised vaated büroodest, mis rikastavad igapäeva
  • Kõik eluks ja äriks vajalik on siinsamas olemas

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!