Lootsi 8 - RE Kinnisvara

Property Intro

Lootsi 8

Lootsi 8, Tallinn, Eesti

Lootsi 8

Lootsi 8, Tallinn, Eesti

Üürile anda erineva suurusega äriruume!

Property info

Property main info

Vaata Lootsi 8 pakkumisi siit.

Lootsi 8 ärihoone paikneb prestiižses Tallinna kesklinna piirkonnas, otse Reidi tee ääres, pakkudes suurepärast nähtavust ja ligipääsu.

Lootsi 8 ärihoone on suurepärane valik ettevõtetele, kes otsivad esinduslikke ja funktsionaalseid ruume Tallinna südames, sadamapiirkonna lähedal. Hoone ajalooline paekivist struktuur on oskuslikult ühendatud kaasaegse arhitektuuriga, projekti taga seisab mainekas Arhitektibüroo T.Sooväli OÜ. 2.-4. korrus on kaetud klaasfassaadiga, mis mitte ainult ei lisa esteetilist väärtust, vaid on varustatud ka päikesekaitselamellidega, tagades seeläbi optimaalse valguse ja mugava töökeskkonna.

Lootsi 8 ärihoones on kokku 7123,5 m² suletud netopinda, kus on võimalik leida ideaalne lahendus nii büroopindade kui ka kaubandus- ning teenindusruumide jaoks. Hoone on jagatud mitmeks osaks, pakkudes paindlikkust ja mitmekülgsust. Kõik ruumid on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega, tagades, et teie äritegevus sujub tõrgeteta. Enamikul teeninduspindadel on olemas vee- ja kanalisatsioonivalmidus, mis on oluline eelis mitmetele ettevõtetele. Hoones on gaasiküte, mis tagab soojuse ja mugavuse läbi külmemate kuude. 

Hoone asub tasulise parkimise tsoonis, kuid klientidele on võimalus kaks tundi tasuta parkida, mis muudab teie külaliste jaoks kohalejõudmise veelgi mugavamaks.

Lootsi 8 ärihoone on suurepärane valik ettevõtetele, kes otsivad esinduslikke ja funktsionaalseid ruume Tallinna südames. 

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!