Foorum - Narva mnt 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Foorum – Narva mnt 5

Narva maantee 5, Tallinn, Estonia

Foorum – Narva mnt 5

Narva maantee 5, Tallinn, Estonia

Üürile anda büroopinnad!

Property info

Property main info

Vaata Narva mnt 5 pakkumisi siit

Foorumi keskus asub otse Tallinna südames, aadressil Narva mnt 5.

Büroopinnad on varustatud kõigi kaasaegsete tehniliste lahendustega ning on väga erineva suuruse, viimistluse ja planeeringuga (osadel pindadel on ka rõdud). See võimaldab erinevatel ettevõtetel leida endale sobiva pinna, mis ettevõtte eesmärke toetab. Hoone kõrgematel korrustel paiknevad paljude edukate ettevõtete bürood, esimesel korrusel aga kaubandus-, teenindus- ja toitlustusasutused. Kullatoonides hiilgav edevate sakiliste rõdude ja klaassillakestega Foorum pakub seega lisaks eksklusiivsele töökeskkonnale ka ostlemis- ning vaba aja veetmise võimalusi koos nauditava arhitektuurielamusega.

Ligipääs hoonele on mugav igast Tallinna punktist tulijale, sest läheduses asuvad enamuste ühistranspordiliinide peatused ning ka paljud erinevad parkimismajad. Üürnikele on ka parkimisvõimalus hoone all asuvas soojas ja turvalises parklas.

Foorumi arhitektid Tomomi Hayashi ja Hanno Grosschmidt planeerisid hoone pakkudes läbimõeldud lahendusi kaupluste-büroopindade näol, lisaks on kompleksis 196 korterit.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!