Fahle Park - Tartu mnt 80-82 - RE Kinnisvara

Property Intro

Fahle Park – Tartu mnt 80-82

Tartu maantee 84a, Tallinn, Estonia

Fahle Park – Tartu mnt 80-82

Tartu maantee 84a, Tallinn, Estonia

Üürile anda kaubandus- ja teeninduspinnad.

Property info

Property main info

Vaata Fahle Park pakkumisi siit.

Fahle Park on Tartu mnt 80 ja 82 kinnistutel paiknev ja äri- ja elukvartal. Varasemast on piirkond tuntud kui Zelluloosi kvartal.

Fahle Park I ja II etapp valmisid 2020. aasta lõpus ja koosnevad järgmistest hoonetest:

  • Tartu mnt 80 kinnistule ehitatud uuest 6-korruselisest büroohoonest, mille üürnik on Eesti Meedia;
  • Tartu mnt 80 kinnistul rekonstrueeritavatest ajaloolistest paekivihoonetest, kus on üürile anda veel mõned vabad büroo- ja kaubanduspinnad. Hoonetes paiknevad Eesti Meedia ja Töötukassa karjäärikeskus
  • Tartu mnt 80d, 80e ja 80f ning Tartu mnt 82 kinnistul rekonstrueeritavatest ajaloolistest paekivihoonetest. Hoonetes paiknevad Stora Enso Eesti, Magnum Grupp, Finestmedia ning rida muid üürnikke. Hoonetes on üürile anda veel mõned vabad büroo- ja kaubanduspinnad.

Fahle Park pakub ettevõtetele innovatiivseid ja ainulaadse arhitektuuriga A-klassi büroolahendusi ning elanikele kõige kõrgematele standarditele vastavaid eksklusiivseid kortereid. Fahles leiavad kaasaegsete büroolahenduste ja korterite kõrval koha restoranid, meelelahutusasutused, hotell koos spa- ja veekeskusega, spordiklubid ja paljud muud mugavusteenused. Fahle kõik hooned saavad olema ühendatud klaaskatusega galerii kaudu, milles asub alati roheline pargilik keskkond koos puhkealade ja restoranide terrassidega.

Fahle Park’i moodustavad suures osas A-klassi äripindadeks rekonstrueeritavad ajaloolised paekivi hooned. Ainulaadset keskkonda täiendatakse esmaklassiliste uute kõrghoonetega, aastaringselt rohelise ja sooja galeriiga ning miljööväärtusliku pargiliku keskkonnaga. Eesmärgiks on luua aegumatult stiilne kvartal, kus väärikas vana ja innovaatiline uus põimitakse ühtseks tervikuks.

Miks eelistada oma ettevõtte asukohana Fahle Parki?

  • Keskkonnasõbralikkus ja innovatsioon
  • Ajaloolise ja kaasaegse tasakaal hoonete arhitektuuris
  • Mainekad üürnikud ja mitmekülgsed võimalused
  • Jätkusuutlikult arenev ja mitmekülgne kvartal

Kui soovite pakutavaid ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.