Euroopa Liidu Maja - Rävala pst 4 - RE Kinnisvara

Property Intro

Euroopa Liidu Maja – Rävala pst 4

Rävala puiestee 4, Tallinn, Estonia

Euroopa Liidu Maja – Rävala pst 4

Rävala puiestee 4, Tallinn, Estonia

Eksklusiivsed bürood ja kaubanduspinnad

Property info

Property main info

Vaata Rävala pst 4 pakkumisi siit.

Südalinnas Rävala pst 4 asuvas ärihoones paiknevad suurepärase asukohaga eksklusiivsed A-klassi bürood. 2006. aastal valminud hoone on tuntud ka kui Euroopa Liidu maja, kuna seal töötavad Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni esindused.

Hoone on 10-korruseline ja selle viimasel korrusel asub Kesklinnas ainulaadne ca 500 m² suurune privaatne katuseterrass.  Büroodest avanevad suurepärased vaated südalinnale ja Maakri kvartalile. Esimesel korrusel asuvad vaateakendega ja hea nähtavusega kaubanduspinnad.

Hoones on kõik kaasaegsed kommunikatsioonid: kliimasüsteem, sundventilatsioon, gaasiküte, ATS, kiire internet, läbipääsusüsteemid, olmeruumid jne.
Hoones on 5 lifti. Peasissepääsu juures võtab külastajaid vastu administraator. Parkimisvõimalused lähedal asuvates tasulistes parkimismajades ja avalikes parklates.

Lisaks Euroopa liidu institutsioonidele üürivad hoones ruume mitu advokaadibürood ja populaarne terviseklubi MyFitness. Hoone vahetus läheduses areneb Maakri kvartal, asub Radisson Blu hotell, Swissotell Tallinn, Tornimäe ärikeskus, Solaris, Kaubamaja ja Viru keskus, mis kõik koondavad piirkonda suurt jalakäijate- ja kliendivoogu.

Olete oodatud küsima lisainformatsiooni. Vastan meeleldi küsimustele ja korraldan objekti külastuse!