Arter Kvartal - RE Kinnisvara

Property Intro

Arter Kvartal

Liivalaia 34, Tallinn, Eesti

Arter Kvartal

Liivalaia 34, Tallinn, Eesti

Ärihoone valmib 2024 aastal.

Property info

Property main info

Vaata Arter kvartali pakkumisi siin

Prestiižne kodu väärikatele ettevõtetele – terviklik ja esinduslik A-klassi ärikvartal südalinnas.

Liivalaia ja Juhkentali tänavate ristmikule kerkivasse Arter kvartalisse tuleb kokku 36 000 m² esinduslikku üüripinda. Kokku koosneb Liivalaia kvartal kolmest erinevast hoonest ja neid kõiki ühendavast parkimismajast. 15-korruseline ärihoone üüripinnaga 9000 m² ja 28-korruseline ärihoone üüripinnaga 19 000 m² valmivad 2024. aastal. 

Asukoht Tallinna kesklinnas tagab mugava ligipääsu kõigile peamistele transpordisõlmedele. Liivalaia tänavale saab kergelt autoga. On olemas hea ligipääs ühistranspordiga ja turvalised jalgrattateed.

Liivalaia kvartal saab olema väärikas täiendus Tallinna linnapilti nii seest kui väljast. Liginullenergiahooned on projekteeritud rahvusvahelise BREEAM standardi Excellent kõrgele tasemele vastavalt. Energiavaiad, maaküte ja 3-kihiline tumendatud klaaspakett fassaad optimeerivad kõrvalkulusid.

Hoonetes saab olema eriline tähelepanu töökeskkonna kvaliteedil, et tagada parimad tervisenõuete tingimused hoones viibijatele. Büroopindadel on esmaklassiline sisekliima, korruste puhaskõrgus on vähemalt kolm meetrit ning üüripindadel on tõstetud põrandad, mis tagavad paindlikkuse ruumiplaneeringu ja töökohtade asukoha muutmiseks. Lisaks esinduslikele A-klassi büroopindadele ja üürikorteritele tuleb kvartalisse 6000 m² erinevaid toitlustus- ja teeninduspindu, sealhulgas lõunasöögikoht, kohvik, restoran, kvartalis asuvate ettevõtete töötajatele 25-meetrise basseiniga ujula, spordiklubi ja mini-spaa, ilu- ja terviseteenused, erinevad ruumid konverentsideks, koosolekuteks ja sündmusteks.

Kvartali kahekorruselisse maa-alusesse parklasse ja maapealsesse parkimismajja tuleb kokku 470 parkimiskohta ja autopesula. Siia ehitatakse Eesti suurim jalgrataste siseparkla ja pesula ning riietus- ja duširuumid. Lisaks on kaks hoonestamata kinnistut projekti kõrval, kuhu saab rajada täiendavaid parkimiskohti kvartalisse kolivate ettevõtete töötajatele ja külalistele. Planeeritav lastehoid lihtsustab kvartalis töötavate inimeste igapäevast logistikat.

Kvartali kolme hoonet ühendab klaaslaega aatrium, kus naturaalsed puud ja muud taimed loovad rohelise sisepargi miljöö. Keset rohelust asub multifunktsionaalne toitlustusala, kus saab terve päeva ja õhtul nautida maitsvaid roogasid. Liivalaia kvartali A torni 2. ja 3. korrusel asub 14 koosolekuruumi, suurusega 15 -116 .

Hoonete ette tuleb esinduslik väljak ning kaks uut juurdepääsuteed Imanta ja Võlvi tänavale, haljasala ning avaliku pargi Veski tänava äärde, kust kulgeb läbi endist Härjapea jõge tähistav kergliiklustee. Hoonesse sisenejad ootab soliidne vastuvõtt 6,7 m kõrguses fuajees, kus asub avar ja ruumikas ooteala ning lobby kohvik.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!