Arsenali keskus - Erika 14 - RE Kinnisvara

Property Intro

Arsenali keskus – Erika 14

Erika 14, Põhja-Tallinn, Põhja-Tallinna, Harju County, Estonia

Arsenali keskus – Erika 14

Erika 14, Põhja-Tallinn, Põhja-Tallinna, Harju County, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Erika 14 kuulutusi siit.

2016. aasta sügisel avas uksed Põhja-Tallinna keskus Arsenal.

Arsenali Keskus on unikaalne kaubandus- ja büroohoone Põhja-Tallinnas, mis avati 2016. aastal. Hoone on endise relvatehase hoones paiknev kaasaegne kaubanduskeskus, mille ajaloole viitavad punastest tellistest fassaadid.  Esimesel korrusel asub üle 30 poe ja teenusepakkuja ning 10 eripärast kohvikut ja restorani, mis loovad elava atmosfääri ja pakuvad rohkelt valikuid nii einestamiseks kui ka ostlemiseks.

Teisel ja kolmandal korrusel paiknevad avarad bürooruumid, kokku ligikaudu 3000 m² ulatuses. Büroosid on erineva suurusega – alates 30 m² büroodest kuni suuremate 450 m² büroopindadeni. Tervel 4. korrusel on saadaval lausa 2000 m² brutopinda, mida võimalik korraga välja üürida. 

Kõik ruumid Arsenali Keskuses on loodud industriaalse ilmega, säilitades hoone ajaloolise olemuse. Suured aknad ja kõrged laed tagavad, et bürood on alati valgusküllased, luues töötajatele meeldiva ja inspireeriva töökeskkonna.

Bürooruumide üürnikel on eksklusiivne ligipääs katuseterrassile, kust avanevad kaunid vaated Tallinna lahele. Lisaks on hoone ümbruses tasuta parkimisvõimalused nii töötajatele kui ka külastajatele. 

Miks valida äripind Arsenali Keskuses?

  • Ajalooline ja unikaalne töökeskkond
  • Valgusküllased ja avarad bürooruumid
  • Rohked toitlustus- ja ostlemisvõimalused
  • Suurepärane ligipääs ja parkimine
  • Paindlikud büroolahendused igas suuruses ettevõtetele

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!