Kadrioru Plaza - Vesivärava 50 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kadrioru Plaza – Vesivärava 50

Vesivärava 50, Tallinn, Estonia

Kadrioru Plaza – Vesivärava 50

Vesivärava 50, Tallinn, Estonia

Müüa või üürile anda äripinnad.

Property info

Property main info

Vaata Kadrioru Plaza äripindade üürile pakkumisi siin

Vaata Kadrioru Plaza äripindade müügipakkumisi siin

Kadrioru Plaza on 2020. aastal valminud silmapaistev elu- ja ärikompleks, mis ühendab endas ajaloolise juugendarhitektuuri voolujoonelise Art Deco stiiliga. Hoone on kaasaegne interpretatsioon klassikalistest arhitektuuristiilidest, pakkudes ainulaadset ja inspireerivat töökeskkonda. Kadrioru Plaza on projekteerinud tunnustatud Eesti arhitektuuribüroo Künnapu & Padrik.

Kadrioru Plazas asub kokku 6000 m² büroopindu, mis on jaotatud neljale korrusele. Äripindadele pääseb sisse otse Gonsiori tänavalt, kus külastajaid ootab ruumikas fuajee ja muljetavaldav neljakorruseline aatrium. Kadrioru Plaza asukoht elava liiklusega tänavate ristmikul pakub üürnikele suurepäraseid reklaamivõimalusi. 

Hoone asub Vesivärava, Vilmsi ja Gonsiori tänavate vahelise ristmiku ääres, olles lähedal ja nähtav ka Narva ja Tartu maanteele. See asukoht tagab suurepärase ligipääsetavuse ükskõik millisest linnaosast ning on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Tallinna südalinnast. Ühistranspordiga liiklejatele on samuti tagatud mugav ligipääs.

Hoonel on kaks soojustatud maa-alust parklakorrust, kus kokku on 133 parkimiskohta, lisaks 22 kohta väljas. Parkida on võimalik ka lähedal asuvas “Pargi ja reisi” parklas, tagades nii külastajatele kui ka töötajatele sujuva ligipääsu.

Kadrioru Plaza on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes otsivad stiilset ja esinduslikku büroopinda Tallinna südames. Hoone unikaalne arhitektuur, mitmekülgne büroopindade valik, suurepärane asukoht ja head reklaamivõimalused teevad sellest silmapaistva valiku iga äri jaoks. 

Kui soovite rohkem infot ja täpsemat pakkumist, siis palun võtke ühendust.