ÜLEMISTE CITY - RE Kinnisvara

Property Intro

ÜLEMISTE CITY

Ülemiste City, Keevise, Tallinn, Estonia

ÜLEMISTE CITY

Ülemiste City, Keevise, Tallinn, Estonia

Too oma ettevõte linna tippkeskusesse!

Property info

Property main info

Vaata Ülemiste City pakkumisi siit.

Ülemiste City on ideaalne asukoht ettevõtetele, kes otsivad paindlikkust ja kohandatavust oma bürooruumide osas ning soovivad paikneda lähedal innovaatilistele ja uuenduslikele ettevõtetele. 

Büroopindade suurus varieerub 15 m²-st kuni 900 m²-ni, pakkudes võimalusi nii väikestele start-up’idele kui ka suurtele korporatsioonidele. Büroopinnad on varustatud kõikide kaasaegsete kommunikatsioonidega, tagades sujuva ja tõhusa töökeskkonna.

Asudes vaid 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel Tallinna Kesklinnast ja paiknedes Ülemiste ristmiku ning Tartu mnt magistraali lähedal, on Ülemiste City ideaalselt ühendatud linna peamiste sõlmpunktidega. Samuti asub see vaid 100 meetri kaugusel nii Tallinna Lennujaamast kui ka Ülemiste raudteejaamast, pakkudes suurepärast ligipääsu nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele ühendustele.

Ülemiste City eristub mitte ainult oma asukoha, vaid ka pakutavate lisahüvede poolest. Technopolis Ülemiste pakub mitmekesist valikut äriteenuseid, sealhulgas seminariruumide üüri, video- ja telefonikonverentside võimalusi, paljundamis- ja printimisteenuseid, koristusteenust, välireklaami, kolimis- ja sisekujundusteenuseid, pesumaja ning keemilist puhastust ja vastuvõtulauateenuseid. Tulevikus on plaanis laiendada teenuste valikut veelgi, lisades sekretäri- ja kõnekeskuse teenused.

Lisaks on Ülemiste City elanikel ja töötajatel võimalik osaleda Technopolis Business Breakfasti üritustel ning kasutada teisi linnaku hüvesid, nagu Ülemiste City buss, lasteaed Kalli-kalli, Rattamaja ja Ülemiste City park. Technopolis Ülemiste arendusteenuste kaudu toetatakse ka kasvuettevõtteid kapitali kaasamisel.

Kui soovite leida oma ettevõttele sobiva lahenduse Ülemiste City’s, võtke meiega ühendust ja arutame koos läbi teie vajadused ja võimalused.