Tehnopol - RE Kinnisvara

Property Intro

Tehnopol

Akadeemia tee 21/1, Tallinn, Estonia

Tehnopol

Akadeemia tee 21/1, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Tehnopoli pakkumisi siit.

Tallinna Teaduspark Tehnopol on Tallinna Tehnikaülikooli naabruses paiknev teadus- ja ärilinnak, mille eesmärk on edendada Eestis tehnoloogiapõhist ettevõtlust, tuua kokku teadlased ja ettevõtjad ning pakkuda sobivaid tingimusi ja keskkonda läbimurdeliste äriideede elluviimiseks.

Tallinna Teaduspark Tehnopolis tegutseb üle 200 ettevõtte, alustavatest firmadest kuni Skype´ini välja. Teaduspargi füüsiline tegutsemiskeskkond, alustavatele ettevõtetele mõeldud Start-up Inkubaator ning arenevatele ettevõtetele suunatud äriarendusteenused loovad head tingimused kõrge lisandväärtusega ettevõtluse arenguks. Teaduspargil on ette näidata ka säravaid edulugusid – siin alustanud firmad (Skype, Defendec, Toggl, FlyDog jpt) on kasvanud tugevateks ettevõteteks.

Tallinna Teaduspark Tehnopol toetab uute perspektiivsete tehnoloogiate kasutuselevõttu ja kiirendab tehnoloogiapõhiste ettevõtete arengut. Tehnopoli teenused on suunatud eelkõige tehnoloogiaettevõtetele. Teaduspark aitab saavutada lennukaid ambitsioone läbi rohkete koostöövõrgustike, asjalike äriekspertide ja mugava töökeskkonna. Oma klientidele pakutakse sobivaid üüripindasid, äriarendusteenuseid, tihedaid koostöövõimalusi ülikoolidega ja rahvusvaheliste võrgustikega ning ekspertide tuge.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!