Sõle 14 - RE Kinnisvara

Property Intro

Sõle 14

Sõle 14, Tallinn, Eesti

Sõle 14

Sõle 14, Tallinn, Eesti

Üürile anda büroopinnad Telliskivi lähedal!

Property info

Property main info

Vaata Sõle tn 14 pakkumisi siin

Tere tulemast Sõle 14 ärihoonesse Põhja-Tallinnas, mis asub otse uue äri- ja elamukvartali südames Telliskivi ja Mulla tänava ristumiskohas. 1975. Aastal ehitatud maja on tuntud ka kui endine Telia maja ning 1980. aastatel tegutses seal Tallinna Telefonikaugejaam.

Sõle 14 ärihoone on mitmekülgne ja ruumikas, koosnedes kolmest erinevast korpusest: A, B ja C, mis kõik pakuvad kokku umbes 6730 m² välja üüritavat pinda. A-korpuse viiekorruselises hoones on võimalik nautida erakordselt valgusküllaseid büroosid tänu kõrgetele akendele ja 4,5-meetristele lagedele. B-korpus, mis on kahekorruseline, pakub erilist võimalust lisada katusekorrus, andes sellega võimaluse luua omanäolisi büroopindu. C-korpus on kolmekorruseline ja intiimsem.

Sõle 14 ärihoones on parkimiskohad nii sisehoovis kui ka A-korpuse ees. Parkida on võimalik ka Mulla tänava ääres. Lisaks praktilisusele rikastab tööpäevi hoonekompleksi sisehoovis paiknev roheala, mis on kujundatud õunaaiana.

Läheduses asub Telliskivi Loomelinnak, Pelgulinna Gümnaasium ja Pelgulinna Haigla. Igapäevased mugavused on tagatud Ristiku Selveri ja mitmete söögikohtade lähedusega.

Miks eelistada äripindu Sõle 14 hoones?

  • Rekonstrueeritud hoone, mis on ressursisäästlikum kui uue ehitamine
  • Mitmekülgne planeering ja avarad ruumid
  • Rohkelt parkimisvõimalusi
  • Lihtne liikumine tagatud Põhja-Tallinna, Mustamäe ja Kesklinna suunadel
  • Õunaaia roheala hoonekompleksi sisehoovis

Kui tunnete huvi, võtke meiega ühendust ja leiame just Teie vajadustele vastava lahenduse!