Skyon - Maakri 30 - RE Kinnisvara

Property Intro

Skyon – Maakri 30

Maakri 30, Tallinn, Estonia

Skyon – Maakri 30

Maakri 30, Tallinn, Estonia

Uus pilkupüüdev ärihoone!

Property info

Property main info

Vaata Skyoni üüripakkumisi siit

2021. aasta suvel valmis Tallinna südalinnas uus pilkupüüdev ärihoone Skyon.

Skyoni rõõmsavärviline fassaad ja nutikad lahendused eristavad seda selgelt linnapildis, luues keskkonna, mis on enam kui lihtsalt kontoripind. Skyon on kujundatud arvestades tänapäeva ettevõtete vajadusi, pakkudes lisaks tööruumidele ka paiku lõõgastumiseks ja suhtlemiseks.

Skyon eristub Maakri kvartali teistest kõrghoonetest oma sihvaka vormi ja unikaalse fassaadiga, mis muutub õhtuti dünaamiliseks valguskunstiteoseks. 95 meetrit kõrges ja 26-korruselises hoones on nii büroo- kui ka kaubanduspindu. Peaüürniku Coop Panga kõrval asuvad hoones mitmete IT-firmade, advokaadibüroode ja finantsettevõtete kontorid.

Skyoni asukoht pakub suurepäraseid ühendusi nii linna südamega kui ka Ülemiste piirkonnaga, olles ideaalses kohas nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele.

Skyon on varustatud kõrgtehnoloogiliste süsteemidega, mis võimaldavad täielikku sisekliima kontrolli, tagades suurepärase töökeskkonna. Kolmekordse klaasiga fassaad aitab kokku hoida küte- ja jahutuskuludelt ning LED-valgustid ja liikumisanduritega varustatud üldkasutatavad alad aitavad elektrit säästa. Automaatika süsteem BACS tagab hoone tehnosüsteemide ökonoomse ja operatiivse juhtimise, samal ajal kui nutikad CO2-andurid tagavad vajaduspõhise õhu sissepuhke.

Skyonis on palju rohelisi alasid ja puhkekohti, mis on loodud selleks, et pakkuda töötajatele võimalusi värskes õhus lõõgastumiseks.

Hoone bürookorrused jagunevad järgmiselt:

– 2. ja 3. korrus ca 565 m² üüritavat pinda;
– 4. korrus 695 m² üüritavat pinda;
– 5. korrus ca 310 m² üüritavat pinda ja 500 m² suurune terrass
– 6. – 26. korrus ca 310 m² üüritavat pinda igal korrusel

Miks valida äripind Skyonis?

  • Ainulaadne ja silmapaistva arhitektuuriga ärihoone
  • Kõrgtehnoloogilised lahendused tagamaks energiatõhusust ja mugavust
  • Strateegiline asukoht kesklinnas
  • Rohelised alad ja puhkepauside võimalused hoones
  • Hoone lahendused tagavad ideaalse töökeskkonna