Büroo 31 - Pärnu mnt 31 - RE Kinnisvara

Property Intro

Büroo 31 – Pärnu mnt 31

Pärnu mnt 31, Tallinn, Eesti

Büroo 31 – Pärnu mnt 31

Pärnu mnt 31, Tallinn, Eesti

Üürile anda büroopinnad!

Property info

Property main info

Vaata bürooruumide pakkumisi Pärnu mnt 31 büroohoones siin

Büroo 31 on Pärnu mnt ja Süda tn nurgal asuv modernne büroohoone, aadressil Pärnu mnt 31.

Hoone on oluline osa Das Haus arendusprojektist, mis hõlmab endas lisaks Büroo 31’le veel kolme eluhoonet Pärnu mnt 29, Pärnu mnt 33 ja Süda 4 aadressidel, moodustades nii terviklikult arendatud ja dünaamilise elu- ning ärikvartali. Hoone valmis 2020. aastal.

1. korrusel asuvad nii kaubanduspinnad kui ka kohvik, pakkudes töötajatele ja külastajatele mugavust ja valikuid einestamiseks. Büroopinnad, mis paiknevad 2.-6. korrusel, on suurusega 50-280 m², võimaldades erineva suurusega ettevõtetel leida endale sobiv ruum. Büroodest avanevad imelised vaated Pärnu maanteele ja Süda tänava rohelusele, pakkudes inspiratsiooni ja rahulolu tööpäevade jooksul. Lisaväärtust pakuvad eksklusiivsed terrassid, mis on saadaval valitud büroopindadel.

Büroo 31 asukoht linna tuiksoonel tagab suurepärase ligipääsetavuse, olles hõlpsasti kättesaadav nii ühistranspordiga, autoga kui ka jalgsi. Lisaks mugavale asukohale asub hoones ka 2-korruseline parkla, kus on võimalik üürida parkimiskohti, tagades nii mugavuse ja ligipääsetavuse kõigile büroohoone üürnikele.

Büroo 31 on modernne ja stiilne töökoht südalinna südames, olles osa suuremast ja dünaamilisest arendusprojektist. Hoone pakub mitmekülgseid büroopindasid, imelisi vaateid ja suurepäraseid mugavusi, olles samal ajal suurepäraselt ligipääsetav. See on ideaalne valik ettevõtetele, kes otsivad esinduslikku ja inspireerivat töökeskkonda Tallinna kesklinnas.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.