Paldiski mnt 80 - RE Kinnisvara

Property Intro

Paldiski mnt 80

Paldiski maantee 80, Tallinn, Estonia

Paldiski mnt 80

Paldiski maantee 80, Tallinn, Estonia

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Paldiski mnt 80 kuulutusi siit.

Paldiski mnt 80 ärihoone paistab silma oma ainulaadse arhitektuuri ja energiasäästlike omadustega, olles ideaalne asukoht ettevõtetele, kes hindavad esteetikat ja jätkusuutlikkust. 2013. aastal valminud ja OÜ Salto AB poolt projekteeritud ehitis on BREAAM Very Good taseme rohemärgisega, mis tõestab hoone keskkonnasõbralikkust ja jätkusuutlikkust. Hoone fassaadi katvad puidust lamellid mitte ainult ei anna hoonele erilist ilmet, vaid toimivad ka passiivse jahutusüsteemina, aidates kaasa hoone energiatõhususele.

Paldiski mnt 80 asub elava liiklusega tee ääres, tagades hoone suurepärase nähtavuse ja kergesti leitavuse. See annab omakorda ka üürnikele võimaluse tõsta oma ettevõtte nähtavust, paigaldades ettevõtte logo hoone fassaadile.

Hoone juures on üürnikel kasutada umbes 200 parkimiskohta hoonega külgnevas parklas, tagades suurepärased tingimused nii töötajatele kui ka külastajatele. Lisaks on hoone all maa-alune parkla.

Hoone netopind on 6805 m², millele lisandub 1490 m² suurune maa-alune parkimiskorrus. Hoone oli algselt ehitatud G4S tarbeks, mis tähendab, et see on projekteeritud ja ehitatud vastavalt tänapäevastele kõrgeimatele turva- ja insenertehnilistele nõuetele.

  • Ainulaadse arhitektuuriga pilkupüüdev hoone
  • Suurepärane nähtavus Paldiski maantee ääres tagab suurepärase nähtavuse
  • BREAAM Very Good taseme rohemärgis kinnitab hoone energiasäästlikkust
  • Rohked parkimisvõimalused nii hoone juures kui ka maa-aluses parklas
  • Hoone on ehitatud kõrgeimatele turva- ja kvaliteedistandarditele vastavalt

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!