Metalli 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Metalli 5

Metalli 5, Tallinn, Eesti

Metalli 5

Metalli 5, Tallinn, Eesti

Üürile anda uued büroopinnad!

Property info

Property main info

Vaata Metalli 5 pakkumisi siit

Metalli 5 ärihoone asub Kristiine linnaosas, pakkudes uusi ja modernseid büroopindu. Asudes vahetult Hipodroomi ristmiku läheduses, ühel linna suurimal tuiksoonel, on hoone suurepäraselt nähtav ja ligipääsetav erinevatest linnaosadest nagu Kristiine, Kesklinn, Mustamäe ja Haabersti. 

2019. aastal valminud hoone tagakülg avaneb samas rahulikku ja rohelisse piirkonda, kus hoonet ümbritsevad valdavalt elumajad ja väiksemad büroohooned. Vahetus läheduses Endla tänaval on mitmed bussi- ja trollipeatused, mis tagavad sujuva ühistranspordi ühenduse ülejäänud linnaga.

Hoones on kaugküte, lisaks on hoone varustatud soojustagastiga ventilatsioonisüsteemiga ning jahutusüsteem toimib palkide abil, pakkudes nii energiatõhusat kui ka keskkonnasõbralikku lahendust.

Üürnikele on parkimine tehtud võimalikult mugavaks ja turvaliseks. Auto saab parkida maa-alusesse parklasse või hoone ees asuvale kinnistule, kindlustades seeläbi, et transport tööle ja töölt ära on lihtne ja muretu.

Metalli 5 ärihoone on ideaalne koht ettevõtetele, kes otsivad modernseid büroopindu suurepärases asukohas. Hoone pakub energiatõhusaid lahendusi, on suurepäraselt ligipääsetav ja samas ümbritsetud rahuliku rohelusega. Parkimisvõimalused tagavad nii töötajatele kui ka külastajatele hea ligipääsu. See kõik teeb Metalli 5 ärihoonest ideaalse koha teie ettevõtte uueks koduks.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!