Luminori Maja - Liivalaia 45 - RE Kinnisvara

Property Intro

Luminori Maja – Liivalaia 45

Liivalaia 45, Tallinn, Estonia

Luminori Maja – Liivalaia 45

Liivalaia 45, Tallinn, Estonia

Maakri kvartali silmapaistev kõrghoone.

Property info

Property main info

Vaata Liivalaia 45 pakkumisi siit.

Luminori Maja on 2009. aasta sügisel valminud 14-korruseline büroohoone Tallinna südalinnas, aadressil Liivalaia 45. Maja ankurrentnikuks on Luminor Bank.

Hoonet iseloomustab selle pilkupüüdev disain ja suurepärane asukoht Liivalaia, Lennuki ja Maakri tänavate ristumiskohal, pakkudes mugavat ligipääsu linna ja ärikvartali südames asuvale hoonele. Luminori Maja iga korruse 1599 m2 suurune pindala ja 14 maapealset ning 3 maa-alust parklakorrust teevad sellest ühe linna märkimisväärsemaid ärihooneid. 54 meetri kõrgusest majast avanevad suurepärased vaated üle Tallinna, luues avarust nii töötajatele kui ka külastajatele.

Maja esimesel korrusel asuvad toitlustuskohad ja teeninduspinnad, sealhulgas pangakontor, mis tagavad igapäevase mugavuse. Hoone ülemistel korrustel paiknevad büroopinnad, mis on varustatud kaasaegse autonoomse õhkvahetusel põhineva kliimasüsteemi ja dubleeriva kaugküttega.

Luminori Maja unikaalne ehitus ümber tsentraalse betoonsüdamiku võimaldab paindlikkust ruumi planeerimisel. Avatud plaaniga korrused annavad üürnikele vabaduse kujundada oma tööruumid vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Asukoht võimaldab mugavat liiklemist ühistranspordiga. Parkimine on korraldatud osaliselt maa-aluses parklas, pakkudes töötajatele ja külalistele parkimisvõimalusi. Lisaks on hoone ümbruses mitmed parklad ja parkimismajad, tagades ligipääsu autoga liiklejatele.

Võtke meiega ühendust, et leida oma äri jaoks parim lahendus selles linna südames asuvas tippklassi ärihoones.