LAEV - Vabaõhumuuseumi tee 1 - RE Kinnisvara

Property Intro

LAEV – Vabaõhumuuseumi tee 1

Vabaõhumuuseumi tee 1, Tallinn, Estonia

LAEV – Vabaõhumuuseumi tee 1

Vabaõhumuuseumi tee 1, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Vabaõhumuuseumi tee 1 pakkumisi siit

LAEV on kaasaegne elu- ja ärihoone Rocca al Mare väravas, ümbritsetuna ühelt poolt Kopli lahega ja teiselt Tallinna loomaaia rohelusega.

Üheksakorruseline silmapaistva arhitektuuriga hoone 2.-4. korrusel paiknevad äripinnad, mida on võimalik osta ja üürida, 5.-8. korrus koos 9. korruse katuseterrassiga aga korterid.

Hoone on ehitatud energiasäästlikkust silmas pidades. Küte on rajatud maakütte allikale ja vabajahutus toimib samuti läbi maapinnas oleva 65 aktiivvaia. Fassaadi liigendavad hõljuva iseloomuga hõbedased päiksekaitse lamellid, mis aitavad suvel jahutuseks kuluvat energiat kokku hoida kuni 20%. 6,2 cm paksune ja 3-kihiline klaasfassaad tagab helikindluse ja soojapidavuse.

Üürile antavad ruumid on avatud planeeringuga, kõrgete lagedega ja valgusküllased. Siseviimistluse osas kasutatakse nägusaid ja kvaliteetseid materjale. Turvalisuse tagavad kaasaegsed valve- ja läbipääsusüsteemid ning üldaladel videovalve.

Töötajatel on võimalik parkida hoone 1. korrusel tõkkepuuga piiratud parklas ning klientidel kõrvalkinnistutel asuvates parklates.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!