Bernhard Schmidti maja – Lõõtsa 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Bernhard Schmidti maja – Lõõtsa 5

Lõõtsa 5, Tallinn, Estonia

Bernhard Schmidti maja – Lõõtsa 5

Lõõtsa 5, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Ülemiste City pakkumisi siit.

Ülemiste City on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Eesmärgiks on arendada  Tark Linn/Smart City suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades.

Lõõtsa 5 asuv hoone on rahvusvaheliselt tunnustatud LEED Gold sertifikaadi nõuetele vastav ehitis. LEED sertifikaat antakse hoonetele, mis järgivad ehitusel ja opereerimisel säästva arengu ja keskkonnasäästu põhimõtteid. LEED hindab objekte kuues keskkonna seisukohalt olulises valdkonnas: jätkusuutlik arendamine ehitusplatsil, vee säästmine, efektiivne energiakasutus, materjalide valik, hoone sisekeskkonna kvaliteet ning uuenduslikkus disainis.

13-korruselise büroohoone välisfassaadi kujundus põhineb digimustril, mis on stilistikalt innovaatilisust ja moodsat tehnoloogiat toetavas ärilinnakus kohane. Ida- ja läänefassaadide bürooakendele lisandub vertikaalset päikesevarjestust. Lõunafassaadil on horisontaalseteks päikesevarjudeks seinast eenduvad päikesepaneelid.

Peasissepääs, kus külalisi tervitab vastuvõtusekretär, on esinduslikult kõrge ja avar.

Sisekliimat saab klient reguleerida vastavalt oma soovile ja vajadusel ka erinevate ruumide kaupa. Lõõtsa 5 büroohoone vastab tänapäeva invanõuetele – ratastoolis liiklejatele on igale korrusele ligipääs liftiga, mis on varustatud pimekirja nuppudega. Sissepääs hoonesse on tagatud 24/7.

Lõõtsa 5 büroohoone tüüpkorruseid (4.-13. korrus) saab kasutada ühe suure büroona või soovi korral jagatuna kuni neljaks eraldiseisvaks bürooks.

Erinevalt tavapärasest büroohoonest, kus planeeringu muutmine nõuab suurt aja- ja rahakulu, on uues hoones büroopindade ruumilahenduse muutmine lihtne ja mugav. Büroopindade vaheseinu on võimalik vastavalt vajadusele liigutada ning ruumide ja töökohtade arvu suurendada või vähendada.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!