Büroo 113 - Pärnu mnt 113 - RE Kinnisvara

Property Intro

Büroo 113 – Pärnu mnt 113

Pärnu maantee 113, Tallinn, Eesti

Büroo 113 – Pärnu mnt 113

Pärnu maantee 113, Tallinn, Eesti

Büroopinnad rohelise mõtteviisi majas.

Property info

Property main info

Vaata Pärnu mnt 113 – Büroo 113 üüripakkumisi siin

2022. aasta sügisel valmis Tallinna ühe peamise liiklusmagistraali ääres uue põlvkonna keskkonnasäästlik büroohoone ettevõtetele, kes hoolivad nii enda kui ka ümbritseva keskkonna tulevikust.

Pärnu mnt 113 hoonet arendas Eesti üks juhtivaid kinnisvaraarendajaid ja senini Eestis ainsate rohebüroode looja Hepsor. Hoone projekteeris nimekas arhitektuuribüroo Pluss ning ehitas kõrgele ehituskvaliteedile pühendunud Mitt&Perlebach.

Büroo suurepärane asukoht Tallinna südalinna piiril ja kiired ühendusteed kõikide linnaosadega võimaldab mugavust nii autoga kui ühistranspordiga liiklejaile. Vahetus läheduses asuvad mitmed trammi- ja bussipeatused. Pärnu mnt 113 1.-4. korrusel paikneb parkimismaja, mis pakub büroopindade üürnikele ja hoone külastajatele piisavalt parkimiskohti. Eraldi võimalus on olemas ka elektriautode laadimiseks. Rattaga tööl käijatele on rohebüroos oma lukustatud rattaparkla ning riietus- ja pesuruumid.

Pärnu mnt 113 on esimene kõrghoone Eesti rohelise mõtteviisiga ärimajade seas, mida iseloomustab keskkonnasäästlik arhitektuur, uuenduslikud tehnoloogiad ja laitmatu funktsionaalsus.

Hoone küte ja jahutus põhinevad maaküttel, mis tagab nii keskkonnasäästlikkuse kui soodsad kõrvalkulud. Hoones kogutakse vihmavett, mis leiab kasutust WC-des – efektiks samuti keskkonnasääst ja madalamad kulud.

Termoaktiivse konstruktsiooni (TABS) kasutamine loob suurepärase töökeskkonna. Pärnu mnt 113 ruume jahutatakse ja köetakse põranda- ning laepaneelide kaudu, mis teeb ruumides viibimise mugavaks – soovitud temperatuur saavutatakse ilma liigselt jahedat õhku puhumata või sooja kiirgamata. Nimetatud konstruktsiooni tõttu puuduvad ruumides radiaatorid ja tööruumide laes paiknevad jahutusseadmed. Nii on büroos rohkem avarust ning ruumide kõrgus pääseb mõjule.

13-korruselise ärihoone 6.-13. korrusel paiknevad büroopinnad – korruse suurus on ca 450m² ja seda saab jagada kuni kolmeks bürooks.

Ärihoonele lisab väärtust 5. korrusel asuv ja kõigile avatud päikeseline terrass, millelt avanevad vaated Vanalinnale. Hoone 1. korrusel asuvad ka Pärnu mnt poole avanevate suurte vitriinakendega kaubanduspinnad ja restoran.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!