Alma Tominga maja - Sepise 7 - Ülemiste City - RE Kinnisvara

Property Intro

Alma Tominga maja – Sepise 7

Sepise 7, Tallinn, Eesti

Alma Tominga maja – Sepise 7

Sepise 7, Tallinn, Eesti

Maailmatasemel arhitektuuriga büroohoone.

Property info

Property main info

Vaata Sepise 7 – Alma Tominga maja pakkumisi siin

2022. aasta lõpus  Ülemiste Citys valminud A-klassi ärihoone, mille fookuses on tervislik, emotsioone tekitav ja loovust soodustav töökeskkond.

Ülemiste Citys on tavaks nimetada ärihooned silmapaistavate eesti teadlaste järgi. Alma Tomingas oli farmatseut ja Eesti esimene naisprofessor, kes pani siinmail aluse ravimtaimede viljelemisele. Üle 20 000 ruutmeetri suuruse ärimaja idee autor ja peaprojekteerija on Arhitektuuribüroo PLUSS, ehitajad NOBE ja Nordecon konsortsium.

Asukoht on hoonel tähelepanuväärne – kavandatava Tallinna lennujaama terminalihoone kõrval – mistõttu saab Alma Tominga majast lennujaama ja Ülemiste City ühinemispunkt. Ülemiste City on innovaatiline ja kiirelt kasvav linnak, mis pakub parimat töö-, elu- ja arengukeskkonda enam kui 12 000 talendile ja pooletuhandele ettevõttele. Büroopindade vahetus läheduses asuvad koolid, tervisekeskus, poed, söögikohad ja spordiklubid.

Hoonet projekteerides on tähelepanu pööratud töötajate loovust tõstavatele ruumilahendustele: suur rõdudega siseaatrium, neljameetrine kosk või näiteks interaktiivne mets. Korruste planeerimisel on lähtutud funktsionaalsusest, mis võimaldab pindasid vastavalt rentniku soovile hõlpsalt ümber kohandada. Kõrgus, avarus ning valgus- ja õhuküllasus loovad ideaalsed tingimused inimeste tervisele ning loovusele. Funktsionaalsust lisavad ühistöö ja sotsialiseerumise alad, mis võimaldavad muuhulgas pidada välkkoosolekuid ning arutelusid.

Sepise 7 büroohoonel saab on 11 maapealset ja üks maa-alune korrus, kus asub parkla.

Hoonele on omistatud energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED® kuldsertifikaat. Hoonel on päikesepaneelid ning linnaku esimene kaugkütte- ja jahutuse süsteem.

Miks valida Alma Tominga maja oma ettevõttele?

  • Tipptasemel silmapaistva arhitektuuriga hoone
  • Parimatest parim töökeskkond, mis töötajaid motiveerib
  • Asukoht kiirelt arenevas Ülemiste Citys
  • Suurepärast ligipääsu võimaldav infrastruktuur

Vaata Sepise 7 – Alma Tominga maja tutvustavat videot siin

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust.