Volta 1 - RE Kinnisvara

Property Intro

Volta 1

Volta 1, Tallinn, Estonia

Volta 1

Volta 1, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Volta 1 pakkumisi siin 

Põhja-Tallinnas on endiste tootmishoonete baasil loomisel uus stiilne ärikvartal. Mõistliku hinnaga büroosid saab üürile võtta alates 2021. aasta augustist.

Aastal 1899 Koplis tegutsemist alustanud AS Franz Krulli masinatehase territoorium koosneb paljudest erinevatest kinnistutest ja hoonetest.

Kopli 68, Kopli 68a ja Volta 1a kinnistutel asuvad hoonete renoveerimisega alustatakse 2020. aasta suvel. Lähitulevikus kinnistud ühendatakse ja uueks aadressiks saab Volta 1.

Kopli tn 70, 70a, 70b, Volta tn 1b, 1c, 1d, 1e kinnistute ja reformimata riigimaa osas on algatatud detailplaneering rajamaks sinna Krulli Kvartali nime kandev äri ja elukvartal, ehitustööd algavad lähiaastatel.

Kopli 68 (tulevikus Volta 1) asuv Eesti NSV aegne administratiivhoone renoveeritakse. Hoones on pakkumisel soodsa üürihinnaga äriruumid, mida on võimalik kasutada mitmel otstarbel – büroo, teenindus, ladu, kergtootmine. Sõltuvalt ruumi suurusest ja asukohast on üürihind 7.00-12 €/m². Üürile on võimalik võtta äriruume alates suurusest ca 36m². Mitme korruse tervikuna üürile võtmisel on võimalik saada kasutusse kuni ca 3000m² ulatuses äriruume. Valdav osa ruume on 3 meetri kõrguste lagedega ja rohkete akende tõttu valgusküllased.

Kopli 68a (tulevikus Volta 1)kinnistul asuv ajalooline paekivist tootmishoone renoveeritakse moodsaks büroohooneks. Suurte akende ja kõrgete lagedega loft stiilis büroode üürihinnad algavad 9 €/m² tasemelt.

Hoonete vahelisel alal säilitatakse kõrghaljastus, ala korrastatakse õdusaks pargiks.

Hoonetele on hea ligipääs ühistranspordiga – Volta trammipeatused on 50 meetri kaugusel – 3 peatuse kaugusel asub Balti Jaam, 2 peatuse kaugusel Telliskivi piirkond.  Telliskivi Kvartal ja Telliskivi Loomelinnak on jalutades ca 1km kaugusel.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.