Valdmäe Tööstuspark - Valdmäe põik 1 - RE Kinnisvara

Property Intro

Valdmäe Tööstuspark – Valdmäe põik 1

Valdmäe Tööstuspark, Seljaku, Laagri, Harju County, Estonia

Valdmäe Tööstuspark – Valdmäe põik 1

Valdmäe Tööstuspark, Seljaku, Laagri, Harju County, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Valdmäe Tööstuspark kuulutusi siit

2018. aasta veebruaris valmis Tänassilmas Valdmäe Tööstuspargis Valdmäe põik 1 uus stockoffice-tüüpi kahekorruseline ärihoone. Hoone asukoht on Veho ja Stoneridge hoonete vahel. 

Valdmäe Tööstuspark asub vahetult Tallinna külje all, Tänassilma külas Saku vallas. Ligipääs tehnoparki on kindlustatud Pärnu mnt kaudu, olles Tallinna südalinnast vaid 14 km kaugusel. Valdmäe Tööstuspark on uus tööstusala, mis sobib hästi logistika, tootmise, hulgi- ja jaekaubandusega tegelevatele ettevõtetele. Lähiümbruses on palju rahvusvaheliselt edukaid ettevõtteid: DSV Transport, Havi Logistics, Stoneridge Eesti, Veho Eesti, Tamro Eesti, R-Kiosk Estonia, Antalis, Karl Storz, Bauhof jpt.

Võimalik on üürida erinevaid bokse alates suurusest 300 m². Samuti on võimalik bokse omavahel ühendades üüritavat pinda suurendada kuni 1200 m²-ni. Üüripinna saab välja ehitada vastavalt üürniku vajadusele. Laadimine on maaga tasapinnas oleva tõstukse kaudu. Hoone rajatakse energiatõhusana, mis tagab madalad kõrvalkulud. Lisaks on olemas sundventilatsioon ja jahutus. Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Ruumidesse on tagatud ööpäevaringne ligipääs. Töötajatele ja klientidele tasuta parkimine maja juures. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!