Kesk tee 10a - RE Kinnisvara

Property Intro

Kesk tee 10a

Kesk tee 10a, Jüri, Harju County, Estonia

Kesk tee 10a

Kesk tee 10a, Jüri, Harju County, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Kesk tee 10a pakkumisi siit.

Üürile anda äripinnad uues ehitatavas hoones Jüri Tehnopargis aadressil Kesk tee 10a. Võimalus rajada ettevõttele kõik ühes lahendus, sest igale üüripinnale on planeeritud lao-, büroo- ja kaubandusruumid. Hoone ehitatakse peaaegu postivabana ja ühikute suurusi on võimalik lihtsalt muuta.

Hoone rajatakse kõiki kaasaegseid nõudeid järgides ning valmivad äripinnad saavad olema tänapäevaste sisekliima ja muude tehniliste lahendustega. Maja ette on planeeritud avar tasuta parkla töötajatele ja klientidele ning kauba laadimiseks on eraldi ala hoone tagaküljel. Vajadusel on osad pindadest võimalik varustada reguleeritava kõrgusega laadimisplatvormidega. Hoone pindalaks on projekteeritud ligi 2700 m² ning laoruumide kõrgused saavad olema erinevad ehk võimalik on valida vabaks ladustamiskõrguseks kuus või kaheksa meetrit. Üürnikel on võimalus kaasa rääkida büroo- ja kaubandusruumide planeeringu ning siseviimistluse osas. Teie ettevõtte paremaks silmapaistmiseks saate paigaldada hoone esinduslikule fassaadile loomulikult ka firma logo.

Jüri Tehnopark oli esimene kaasaegne lao- ja tootmishoonete kompleks Eestis. Oma asukoha tõttu Tallinna ringtee ja Tartu mnt ristumiskohas jäävad kõik põhimaanteed ja Tallinna Kesklinn kõigest 10-minutilise autosõidu ning Muuga ja Paldiski sadamad 30 minuti kaugusele. Rae vallas, kus Jüri tehnopark asub, elab üle 13 000 inimese ning see number kasvab pidevalt. Olemas on ka hea ühistranspordiühendus Tallinnaga.

Jüri Tehnopargis tegutseb arvukalt edukat ettevõtet ning ka Teil on võimalus rajada siia oma firmale uus kodu. Arendajale kuuluvad ka hooned Kesk tee 10 ja 12.

Huvi korral koostame pakkumise vastavalt Teie soovidele ja vajadustele!