Allika tee 10/12 - RE Kinnisvara

Property Intro

Allika tee 10/12

Allika tee 10, Peetri, Harju County, Estonia

Allika tee 10/12

Allika tee 10, Peetri, Harju County, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Allika tee pakkumisi siit.

Aastal 2015 valminud multifunktsionaalne hoone, mis on jagatud kaheteistkümneks üüripinnaks, mille esimesel korrusel paikneb ladu ja kauplus/näidistesaal ning teisel büroopind.

Ühes boksis on üüripinda kokku ca 280 m². Hoone on projekteeritud nii, et boksi ruume saab vastavalt äri vajadustele lihtsalt muuta: suurendada ladu ning vähendada selle arvelt bürood, ehitada välja täiendavad tehnosõlmed jne. Bokse saab ka mugavalt ühendada või jagada.

Hoone projekti läbimõeldus võimaldab kõiki kommunaalteenused – elekter, küte, vesi – igas boksis eraldi mõõta. Nii saad näiteks täpselt sobivat temperatuuri hoida ja seeläbi säästa.

Hoone asukoht Peetri Äripargis on logistiliselt suurepärane – Kesklinna sõidab autoga vaid 10 minutit, lennujaama ja Tallinna ringteele kõigest 5 minutit. Kinnistu on nähtav Tartu mnt-lt ja seetõttu lihtsasti leitav, tagades Sinu ärile hea nähtavuse ja reklaamivõimalused. Lähima ühistranspordipeatuseni on vaid 300 m.

Peetri on viimastel aastatel Tallinna lähiümbruse enimarenenud äri- ja tööstuspiirkond – siin asuvad paljude tuntud Eesti ja rahvusvaheliste firmade esindused, laod ja tootmishooned.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.