Centennial - Endla 15 - RE Kinnisvara

Property Intro

Centennial – Endla 15

Endla 15, Tallinn, Estonia

Centennial – Endla 15

Endla 15, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Endla 15 pakkumisi siit

Centennial on kaasaegne hotell ja ärimaja Tallinna Kesklinnas, Kaarli kiriku ja Rahvusraamatukogu vahetus läheduses Endla tänaval. Hoone koosneb kahest eraldi osast – ärimajast ja hotellist, mis on omavahel seotud avatud aatriumi ning fuajeega.

Seitsmekorruselises osas valmis 2016. aastal suvel uus, täielikult renoveeritud ärimaja büroo- ja teeninduspindadega, madalamas neljakorruselisses osas avati 2017. aasta lõpus Unique Hotels Grupi eestvedamisel neljatärni hotell koos konverentsiruumide ja restoraniga.

Üürile antavad ruumid on avatud planeeringuga, kõrgete lagedega ja valgusküllased. Siseviimistluse osas kasutatakse nägusaid, kvaliteetseid materjale ja tehnikat.

Ruumid ehitatakse välja arvestades üürniku personaalseid soove ja vajadusi. Ruumide planeering on vaba, seotud ainult konstruktiivsete postidega ja kandvate elementidega. Büroo juurde kuuluvad nõupidamiste- ning tualettruumid, ette on nähtud kööginurga valmidus.

Hoones on avara aatriumiga fuajee. Neli lifti tagavad minimaalse ooteaja ka tipptunnil. Parklas on elektriauto laadimise võimalus, üürnike jaoks on jalgrattaparkla ja duširuumid. Hoonel on ühiskasutuses katuseterrass.

Hoones on kasutusel LED-tüüpi valgustid ja töökohtadel madala räiguse tagamiseks rippuvad luminofoorlambid, valgustust juhitakse aegprogrammi ja kohalolekuanduritega.

Ruumides kasutatakse madalatemperatuurilist radiaatorkütet, mille soojusallikaks on kaugküte. Küttesüsteemi juhtimine toimub välistemperatuuri järgi ja kütte/jahutuse ruumikontrollerite abil.

Jahutuseks on vabajahutusega vesijahutussüsteem ja ruumides kasutatakse jahutuspalke, mis garanteerivad parima sisekliima.

Hoones on tsentraalne ventilatsioon, selle juhtimist teostatakse korruste kaupa ja samuti tulenevalt erinevast päikesekoormusest eraldi loode ja kagu fassaadidel. Ventilatsioon on nõudluspõhine (sõltub CO2 tasemest õhus, eraldi andurid büroos ja nõupidamisteruumis).

Hoones on integreeritud läbipääsusüsteem ja valvesignalisatsioon, hoone ümbruses ja üldaladel videovalve.

Hoone asub Kesklinna tasulise parkimise tsoonis. Klientidel on võimalik parkida hoone ees või Lõkke tänaval. Üle tänava asub Citypark Endla 8 parkla. Üürnike parkimine on lahendatud sisehoovis, parkimiskoha hind 70 € + käibemaks.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!