Hoiu 14 – RE Kinnisvara

Property Intro

Hoiu 14

Hoiu 14, Laagri, Harju maakond, Eesti

Hoiu 14

Lao- või tootmispinnad Laagris – www.laagrilaod.ee

2 538.75 €

3.75 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 677.00
Linn/vald Saue vald
Asula Laagri
Linnaosa Tallinna lähiümbrus
Maja nr 14
Korrus 2
Tüüp Ladu, Tootmine, Teenindus, Ladu/Tootmine
Hind 2538.75

Üürile anda teise korruse lao- ja/või tootmispind suurusega 677 m², millest 80 m² on büroo- ja olmeruumid. Pind asub Tallinna ringtee ääres Laagri alevikus Saue vallas Harjumaal aadressil Hoiu tänav 14.

Lao/tootmisruumi kõrgus on ca 3,6 m. Ruumi laius on ca 9 m ja pikkus ca 67 m. Vooluvõimsust on pakkuda kuni 80 A. Vajadusel saab seda ka suurendada. Kuigi on tegu 2. korrusel asuva pinnaga, on põranda kandevõime 1 t/m². Kauba korruste vahel liigutamiseks on paigaldatud kaubalift. Lisaks on olemas tõstuks, mille kaudu saab suurema gabariidiga asju liigutada. Ruumi plaan on leitav piltide galeriist ja antud ruum tekib sinise, kollase, rohelise ja punase värvusega tähistatud pindade liitmisel.

Ruumides on gaasiküte. Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami. Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs. Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine.

Hoone asub logistiliselt väga heas asukohas – Tallinn-Pärnu mnt on vaid 4 km kaugusel, Tallinna südalinn 15 km kaugusel.

Üüri hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on Teile vahendustasuta. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Olete oodatud ruumidega tutvuma.

Samas hoonekompleksis on pakkuda erineva suurusega pindasid vahemikus 166 m² kuni 1400 m², ruumi kõrgused jäävad vahemikku 3 kuni 6 m. Osad ruumid on olnud kasutusel toiduainete töötlemiseks. Küsige lisa ja tutvuge teiste pakkumistega www.laagrilaod.ee

Kui Teil on huvi Laagri piirkonnas ärikinnisvara üürimise vastu, siis andke oma soovist teada ja leiame just Teile sobiva lahenduse.

Küttesüsteem Gaasiküte
Ehitusmaterjal Kivimaja
Parkimine tasuta parkimine, maja ees