Lelle 24 – 30 – RE Kinnisvara

Property Intro

Lelle 24 - 30

Lelle 24, Tallinn, Eesti

Lelle 24 - 30

KLIENDIPÄEV 11.07 KELL 17:00-19:00!

163 900 €

4 107.77 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Tänav Lelle
Maja nr 24
Korter 30
Korrus 11
Tube 1
Tüüp Korter
Valmidusaste renoveeritud
Ehitusaasta 2015
Omandivorm korteriomand
Üldpind 39.90
Katastri nr. 78401:118:0122
Hind 163900.00
Hind m² 4107.00

Ela kõrgemal ja näe kaugemale!
Suurepärane võimalus soetada korter kesklinnas 11. korrusel! Sobib nii koduostjale kui ka investorile väljaüürimise eesmärgil.

Müüa ühetoaline korter Järvevana tee alguses, mis asub 11. korrusel. Akendest avanevad suurepärased vaated ümbritsevale keskkonnale ja linnale. Korteris on avatud köögiga elutuba ja duširuum. Korteris teostatakse remonttöid, mis valmivad 2024 juuni lõpus. Soovi korral on võimalus osta korter ehitusjärgus ja kujundada see vastavalt oma individuaalsele maitsele. Erinevused pindalas tulenevad ümberehitustöödest, korrektsed pindalad on nähtavad plaanil.

SISEVIIMISTLUS
Eluruumi põrandad kaetakse naturaalses toonis tammeparketiga, seinad saavad neutraalse heleda tooni. Märgruumide põrandale ja seintele on valitud elegantsed heledad kiviplaadid, lisades kvaliteeti ja stiili. Santehnikaks on valitud Ideal Standardi tooted.

TEHNOSÜSTEEMID
Majas on linna kaugküte (Utilitas). Korteris on juhitav soojustagastusega ventilatsioon ja jahutus. Vee- ja elektrinäidud on kaugloetavad. Märgruumides on põrandaküte. Korteritesse paigaldatakse fonosüsteem.

MUU INFO
Tasuta parkimisvõimalus ühele autole. Korteri juurde ei kuulu panipaik. Kõrvalkulud suvel ca 120€ ja talvel 200€. Maja elanikele on loomisel korteriühistu ning heakorra eest vastutab kogu majas tunnustatud haldus- ja hooldusfirma.

HOONEST
Lelle 24 on ärikvartali sisemuses paiknev, kaasaegne B-energiaklassi 16. korruseline äri- ja eluhoone. Lisaks eluruumidele tegutsevad hoones mitmed meditsiiniasutused, advokaadi- ja reklaamibürood.

ASUKOHT
Lelle 24 asub logistiliselt heas asukohas, Pärnu maantee ja Järvevana tee ristumiskohas, pakkudes ideaalset tasakaalu mugavuse ja privaatsuse vahel. See asukoht võimaldab kiiret juurdepääsu kesklinnale ja teistesse linnaosadesse. Hea on ühendus Ülemiste City ja Lennujaamaga. Läheduses on Järve Terviserada ja teised olulised asutused nagu kaubanduskeskused, restoranid, kohvikud, haridusasutused ja ühistranspordipeatused. Hea asukoht tagab igapäevaelu lihtsuse ja mugavuse nii püsielanikule kui ka üürilistele.

Tekkis huvi? Parema ettekujutuse saamiseks võta minuga ühendust ja lähme vaatama!

Samal korrusel on müügis ka teised eluruumid, võimalik osta mitu korterit! Tutvu lähemalt:
re.ee/object/56386/
re.ee/object/56544/
re.ee/object/56545/

RE Kinnisvara AS pakub kinnisvaraga seotud täisteenust - äri- ja elamispindade maaklerteenus, kinnisvara seadustamine, hindamine ja ostu-müügi protsessi läbiviimine kuni notarini välja. Teeme koostööd kõigi Eesti pankade ja finantsasutustega. Meie eksperthinnangud on aktsepteeritud kõigi Eestis tegutsevate krediidiasutuste poolt. Tutvu lähemalt www.re.ee

Ventilatsioon Sundventilatsioon
Energiaklass B
Küttesüsteem Keskküte
Ehitusmaterjal Paneelmaja
Parkimine tasuta parkimine, tasuline parkimine, maja ees
Parkimiskohti 1