Ahtri 6 – RE Kinnisvara

Property Intro

Ahtri 6

Ahtri 6, Tallinn, Eesti

Ahtri 6

Restoran uues silmapaistvas ärihoones südalinnas

11 277.50 €

25 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 451.10
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 6
Korrus 1
Tüüp Büroo, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Ehitusaasta 2025
Hind 11277.50

2025. aasta I kvartalis valmib Tallinna südalinnas uus ärihoone Golden Gate. Silmapaistev hoone hakkab olema väravaks sadama ja südalinna vahel.

Pakutav äriruum asub hoone 1. korrusel ja selle plaan on leitav piltide galeriis.

Tegemist on eelkõige restoraniks või kaubanduseks sobiva äriruumiga.

Rotermanni kvartali poole jääv osa ruumist paikneb osaliselt säilitatud ajalooliste müüride vahel. Ruumi teine pool jääb sadama ning tulevase Talsinki kvartali poole ja sellel on suured vitriinaknad.

Ruum on hästi nähtav sadamat ja Rotermanni kvartalit ning südalinna ühendavalt jalakäijate teelt, mille Ahtri tänava ületus asub just Golden Gate juures ja saab olema fooriga reguleeritud.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.

Kõiki Ahtri 6 Golden Gate vabade ruumide pakkumisi saab vaadata siin - re.ee/kinnisvaraprojekt/aripinnad/buroopinnad-arihooned/golden-gate-ahtri-6/
______________

Golden Gate büroohoone aadressil Ahtri 6 on unikaalse asukohaga. Hoone kõik küljed on esiküljed ning sellest avanevad erakordsed vaated vanalinnale, sadama piirkonnale ja Rotermanni kvartalile. Silmapaistva arhitektuuri ning kaasaegsete tehniliste lahendustega kuuekorruseline büroohoone on väravaks sadama piirkonnast Rotermanni kvartalisse ja südalinna.

Majas on kokku ca 12 000 m² pinda, ühe korruse suurus on ca 2 100 m².

Esimesele korrusele tulevad kaubandus ja restoranid koos väliterrassidega, ülemistele korrustele bürood. Maa aluses parklas on 100 kohaga parkla ja maja katusel roheline katuseterrass. Büroohoonel on väga hea juurdepääs nii auto kui ühistranspordiga ja parkimisvõimalused oma töötajatele ja klientidele.

Rotermanni kvartal on ainulaadse arhitektuuri ja aktiivse elurütmiga linnaruum, mille südameks on linnaväljak. Endises tööstusrajoonis on oma koha leidnud eksklusiivsed bürood ja korterid, äritänavatele on koondunud poed, väikesed butiigid, kohvikud ja restoranid.

Energiaklass A