Ahtri 6 – RE Kinnisvara

Property Intro

Ahtri 6

Ahtri 6, Tallinn, Eesti

Ahtri 6

Büroo uues silmapaistvas ärihoones südalinnas

24 672 €

24 €/m2

Prindi Saada sõbrale

Property info

Üldpind 1028.00
Asula Tallinn
Linnaosa Kesklinn
Maja nr 6
Korrus 5
Tüüp Büroo
Ehitusaasta 2025
Hind 24672.00

2025. aasta I kvartalis valmib Tallinna südalinnas uus ärihoone Golden Gate. Silmapaistev hoone hakkab olema väravaks sadama ja südalinna vahel.

Pakutav büroo hõlmab poole hoone 5. korrusest ja selle plaan on leitav piltide galeriis.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.

Kõiki Ahtri 6 Golden Gate vabade ruumide pakkumisi saab vaadata siin - re.ee/kinnisvaraprojekt/aripinnad/buroopinnad-arihooned/golden-gate-ahtri-6/
______________

Golden Gate büroohoone aadressil Ahtri 6 on unikaalse asukohaga. Hoone kõik küljed on esiküljed ning sellest avanevad erakordsed vaated vanalinnale, sadama piirkonnale ja Rotermanni kvartalile. Silmapaistva arhitektuuri ning kaasaegsete tehniliste lahendustega kuuekorruseline büroohoone on väravaks sadama piirkonnast Rotermanni kvartalisse ja südalinna.

Majas on kokku ca 12 000 m² pinda, ühe korruse suurus on ca 2 100 m².

Esimesele korrusele tulevad kaubandus ja restoranid koos väliterrassidega, ülemistele korrustele bürood. Maa aluses parklas on 100 kohaga parkla ja maja katusel roheline katuseterrass. Büroohoonel on väga hea juurdepääs nii auto kui ühistranspordiga ja parkimisvõimalused oma töötajatele ja klientidele.

Rotermanni kvartal on ainulaadse arhitektuuri ja aktiivse elurütmiga linnaruum, mille südameks on linnaväljak. Endises tööstusrajoonis on oma koha leidnud eksklusiivsed bürood ja korterid, äritänavatele on koondunud poed, väikesed butiigid, kohvikud ja restoranid.

Energiaklass A