Vektor - RE Kinnisvara

Property Intro

Vektor

Pärnu mnt. 137, Tallinn, Eesti

Vektor

Pärnu mnt. 137, Tallinn, Eesti

Kodused vaated kõrgustes!

Property info

Property main info

Vaata Vektori kortereid siit

Vektor on värske kõrghoone Tallinna panoraamil, mis pakub suurepäraseid vaateid ümbritsevale linnale ja metropoli elu nautivatele inimestele. Asukoht kesklinnas võimaldab kiiret liikumist mistahes suunal ning tänu sellele, et Vektor on ka ärihoone, toob see mitmed teenused koju kätte.

STIILSED SISEVIIMISTLUSVALIKUD
Siseviimistlus on igale korterile juba valitud – need on stiilsed, kvaliteetsete materjalidega ning kauakestvad. Pakettides on täispuitparketid, Villeroy&Bochi sanitaarseadmed ning Hansgrohe segistid ning täpi i-le lisavad Jungi disainpistikud ja -lülitid.

OAAS LINNASÜDAMES
Vektori parkimismaja peale, 5. korruse kõrgusele on loodud roheline linnaoaas, mis on maastikuarhitektide poolt mitmekülgselt haljastatud ning pakub ainulaadseid võimalusi kodus vaba aja veetmiseks:
– Nutikodu kaudu renditav IGLU saun meeleolukateks hetkedeks;
– Peenarde ala koos viljapuudega ning kaks iluaia osa;
– Päevitustoolid, et saaksid puhata nii, nagu maal;
– Grilliala ja pinksilauad, et meelelahutus oleksid siinsamas.

ENERGIASÄÄSTLIKUD TEHNOLAHENDUSED JA NUTIKODU
LEED-Gold sertifikaat ning B-energiaklass viitavad hoone esmaklassilisele energiasäästlikkusele ning -tõhususele. Hoone soojavarustus on lahendatud kaugkütte baasil. Korterites on vesipõrandaküte, sanitaarruumides elektriline põrandaküte. Ruumitemperatuurid on reguleeritavad ruumipõhiselt termostaatidega. Kuumade suveilmade leitsakut Vektoris kogema ei pea, iga korter on varustatud ruumipõhiselt vesijahutussüsteemil põhinevate seadmetega. Bisly targa maja süsteem aitab juhtida kogu korteri tehnosüsteeme küttest ja jahutusest kuni elektri- ja veenäitude automaatse edastamiseni.

VEKTORI KODUD ON JUBA VALMIS
Vektoris ei pea oma uut kodu ootama, vaid saad kohe sisse kolida. Vaata ka videot Vektori kodudest siit: https://www.youtube.com/watch?v=KTMAN56JCLw

Oma silm on kuningas – võta ühendust ning tutvustan Sulle Vektori kodusid lähemalt.

RE Kinnisvara AS pakub kinnisvaraga seotud täisteenust – äri- ja elamispindade maaklerteenus, kinnisvara seadustamine, hindamine ja ostu-müügi protsessi läbiviimine kuni notarini välja.
Teeme koostööd kõigi Eesti pankade ja finantsasutustega. Meie eksperthinnangud on aktsepteeritud kõigi Eestis tegutsevate krediidiasutuste poolt. Tutvu lähemalt www.re.ee