T1 Mall of Tallinn - Peterburi tee 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

T1 Mall of Tallinn – Peterburi tee 2

Peterburi tee 2, Tallinn, Eesti

T1 Mall of Tallinn – Peterburi tee 2

Peterburi tee 2, Tallinn, Eesti

Uued atraktiivsed büroopinnad!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata T1 Mall of Tallinn büroopindade pakkumisi siit

2022. aasta kevadel valmivad T1 Mall of Tallinn kaubandus- ja meelelahutuskeskuses uued atraktiivsed büroopinnad.

T1 Mall of Tallinn on 2018. aasta lõpus avatud uus kaubandus- ja meelelahutuskeskus, milles on ca 55 000m² üüritavat pinda.

Keskuse 4. korrusel paiknevad ning 11 toidukohta, kobarkino Cinamon ja Super Skypark meelelahutus- ja mängukeskus, milline koos hoone katusel asuva Skywheel of Tallinn vaaterattaga oli 2019. aastal Eesti enimkülastatud pere- ja turismiatraktsioon.

Keskuse 3. korrusel valmivad 2022. aasta kevadel uued büroopinnad.

Rajatavatel büroopindadel on lagede kõrgus 6,8 meetrit, mis võimaldab luua mitmel tasapinnal paiknevaid erilise sisekujundusega büroosid. Ruumid on valgusküllased tänu kõrgetele akendele, millest avanevad suurepärased vaated südalinna ja Ülemiste järve suunas. Ohtralt valgust pääseb büroodesse ka keskuse sisetänavalt suurte katuseakendega aatriumite kaudu.

Büroopindade üürnikele pakuvad lisaväärtust keskuses pakutavad teenused ning vajalikke kaupade kättesaadavus, einestamiseks on võimalik valida ca 20 toidukoha vahel.

T1 Mall of Tallinn on hästi ligi pääsetav nii auto- kui ühistranspordiga, muuhulgas möödub keskuse kõrvalt lennujaama ja südalinna ühendav trammiliin ning külgneval kinnistul valmib seniste kavade kohaselt 2022. aastal Rail Baltica terminaal, arutlusel on selle juurde ka bussijaama rajamine.

Autoga saabuvatel büroopindade üürnikel ja külastajatel on võimalik parkida 1300 kohalises parkimismajas, millest pääseb otse büroode juurde viiva sisetänavani.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.