Priisle Äripark - Priisle tee 18 - RE Kinnisvara

Property Intro

Priisle Äripark – Priisle tee 18

Priisle tee 18, Tallinn, Eesti

Priisle Äripark – Priisle tee 18

Priisle tee 18, Tallinn, Eesti

Kõige uuem ärimaja Priisle Äripargis!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Priisle tee 18 pakkumisi siin

Kõige uuem ärimaja Priisle Äripargis. Menuka Priisle Äripargi IV etapi arendusena valmis Lasnamäe linnaosas 2022. aastal uus ärihoone, mille tulemusel lisandus juurde 3500 m² üüripinda.

Priisle Äripark asub Laagna tee ja Narva maantee vahelisel alal, kõigest 10 minuti sõidu kaugusel kesklinnast, kuhu pääseb kergelt nii auto kui bussiga. Suurepärane ligipääsetavus on tagatud Ida-Tallinna põhimagistraalidelt – Peterburi teelt ja Laagna teelt. Lisaks toimib kiire ühendus Tallinna ringtee, Muuga sadama, Pirita, Viimsi ja Vana-Narva maantee tööstuspiirkonnaga. Lasnamäe lähedus koos toimiva ühistranspordiühendusega (läheduses 3 peatust ja 16 liini) tagab tööjõu olemasolu. Tulevane Rahu tee äripargi kõrval muudab ühenduse kesklinnaga veelgi kiiremaks.

Priisle 18 hoones on võimalik juhtida mobiiltelefoniga kõiki uksi ja valvesüsteemi ning jälgida toimuvat ekraanilt. Enam ei pea ise kohapeal viibima, kuna nutilahendus annab vabaduse ise eemalt kõike juhtida. Liikumisanduritega valgustid kustuvad automaatselt. Igal üüripinnal saab olema personaalne sanitaartehniline ruum WC ja dušiga. Igal pinnal paikneb eraldi mõõdik, maksad vastavalt enda tarbimisele. Sisetemperatuur on reguleeritav. Päikesepaneelid maja katusel tagavad hoonele B-energiaklassi. Modernsed tehnolahendused, muuhulgas autonoomne jahutus igal pinnal.

Ärihoone fassaad on esinduslik ja dünaamiline. Suured vitriinaknad võimaldavad nähtaval olla. Hoonel fassaadile on võimalik paigaldada ettevõtte logo. Parkimine mugavalt ukse ees.

Energiasäästlikkuse tõttu opn hoones soodsad kõrvalkulud.

Lõplik lahendus töötatakse välja vastavalt kliendi vajadustele. Multifunktsionaalsed pinnad võimaldavad paindlike ruumilahenduste näol koondada lao- või tööstusruumid büroo- ja esinduspindadega ühe katuse alla.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!