Uus-Ringi tee 7 - RE Kinnisvara

Property Intro

Uus-Ringi tee 7

Uus-Ringi tee 7, Jüri, Harju County, Estonia

Uus-Ringi tee 7

Uus-Ringi tee 7, Jüri, Harju County, Estonia

Üürile anda äripinnad uues ärihoones!

Property info

Property main info

Vaata Uus-Ringi tee 7 pakkumisi siit

Üürile anda äripinnad uues ärihoones Jüris, saadaval on nii lao-, büroo-, kui kaubanduspinnad alates 75 m².

2020. aastal valminud Uus-Ringi tee 7 hoone paikneb Jüri alevikus, olles suurepärase nähtavusega Tallinna ringtee ääres. Hoone asub Tallinna südalinnast 14 km ehk umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel, pakkudes lihtsat ligipääsu nii töötajatele kui ka klientidele.

Selles kahekorruselises ärimajas on saadaval on nii lao-, büroo-, kui kaubanduspinnad alates 75 m², mida on omavahel võimalik liita. Büroo- ja esinduspindadel on olemas tualettruumid, vee ja kanalisatsiooni ühendused ning kööginurga valmidus. Hoones on õhk-vesi tüüpi küte, mida toetab laopindadel gaasiküte tagades soodsad küttekulud. Samuti on hoones kaasaegne soojustagastusega ventilatsioon ning kliimaseadmed, luues mugava töökeskkonna aastaringselt. Ligipääs ruumidesse on tagatud 24/7 ning ala on videovalve all.

Töötajatele ja klientidele on maja juures võimaldatud tasuta parkimine, lisaks on tagatud mugav ligipääs suurematele veomasinatele. See teeb Uus-Ringi tee 7 ideaalseks valikuks lao- ja logistikateenuseid pakkuvatele ettevõtetele.

Jüri aleviku kiiresti kasvav kasutus Uus-Ringi tee piirkonnas loob suurepärased võimalused kaubanduse ja teeninduse arendamiseks. Lisaks paiknevad naaberkinnistutel Circle K ja Neste tanklad, suurendades veelgi piirkonna atraktiivsust.

Sinu ettevõttele sobiks Uus-Ringi tee 7, kui

  • Lihtne ligipääs ja hea nähtavus on ettevõtte jaoks olulised
  • Vajad büroo- ja/või laopinda alates 75 m2
  • Oluline on energiatõhusus ja madalad kõrvalkulud
  • Oluline on tasuta parkimine ja ligipääs veomasinatele
  • Otsid oma ettevõttele ja funktsionaalset baasi

Huvi korral võtke julgelt ühendust ja leiame Teile sobiva lahenduse.