Kesk tee 19 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kesk tee 19

Kesk tee 19, Jüri, Harju County, Estonia

Kesk tee 19

Kesk tee 19, Jüri, Harju County, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Kesk tee 19 pakkumisi siit.

Aastal 2007 valminud Jüri Tehnopargis on üürile anda äripindasid ärihoones. Pakkuda on nii tootmis-, kaubandus-, lao- kui ka büroopindu. 

Hoone esimesel korrusel asub lao- või tootmispind ning esimesel ja teisel korrusel büroo ja olmeruumid (sh esimesel korrusel ka pesuruumid). Hoonel on suured tõstväravad mõõtmetega 4,15 x 4 meetrit, mis võimaldab ka suure veokiga sisse sõita. Tootmisruumi lae kõrgus ca 8 meetrit. Gaasiküte on kalorifeeridega. Vee ja kanalisatsiooni valmidus mitmes punktis. Samuti on hoones tööstusvool ja tugeva kandevõimega betoonpõrandad. Ettevõtte paremaks silmapaistmiseks saate paigaldada hoone fassaadile firma logo.

Jüri Tehnopark oli esimene kaasaegne lao- ja tootmishoonete kompleks Eestis. Oma asukoha tõttu Tallinna ringtee ja Tartu mnt ristumiskohas jäävad kõik põhimaanteed ja Tallinna kesklinn kõigest 10-minutilise autosõidu ning Muuga ja Paldiski sadamad 30 minuti kaugusele. Rae vallas, kus Jüri tehnopark asub, elab üle 13 000 inimese ning see number kasvab pidevalt. Olemas on ka hea ühistranspordi ühendus Tallinnaga.

Maja ees on avar tasuta parkla töötajatele ja klientidele ning ka kauba laadimiseks.

Huvi korral koostame pakkumise vastavalt Teie soovidele ja vajadustele!