Angerja tee 38 - RE Kinnisvara

Property Intro

Angerja tee 38

Angerja tee 38, Hüüru, Harju County, Estonia

Angerja tee 38

Angerja tee 38, Hüüru, Harju County, Estonia

Uus A-klassi lao- ja tootmishoone!

Property info

Property main info

Vaata Angerja tee 38 pakkumisi siin

Angerja tee 38 on 2020. aastal Harkus, Allika Tööstuspargis valminud lao- ja tootmishoone.

Angerja tee 38 ärihoonet iseloomustavad tänapäevased lahendused ja keskkonnasäästlikkus, mis on loodud arvestades just teie ettevõtte vajadusi ja tulevikunägemust.

Selle hoone eripära peitub energiatõhususes, mis tähendab teie ettevõtte jaoks oluliselt väiksemaid kõrvalkulusid. Gaasiküte tagab tootmis- ja laoruumides soojuse ning kontori- ja olmeruumides hoolitsevad soojustagastusega kliimaseadmed mugava sisekliima eest. Lisanduvad päikesepaneelid hoone katusele, mis aitavad tagada keskkonnasõbralikumat ja soodsamat elektrienergiat, viies teie ettevõtte jätkusuutlikkuse uuele tasemele ning hoides kõrvalkulud madalal.

Hoone disain ja planeering toetavad nii töötajate kui klientide mugavust, pakkudes tasuta parkimist ning hõlpsat juurdepääsu nii jalakäijatele kui suurematele veomasinatele. Tööstuspark ise asub strateegiliselt suurepärases asukohas – vaid 12 km kaugusel Tallinna südalinnast ja Paldiski maantee vahetus läheduses, tagades lihtsa ligipääsu kõigile olulistele transpordiühendustele.

24/7 ligipääs ruumidele tagab paindlikkuse teie äriajamistes, võimaldades teil ja teie meeskonnal töötada efektiivselt igal ajahetkel. Lisaks on võimalik hoone fassaadile paigaldada välireklaam, mis suurendab teie ettevõtte nähtavust ja brändi tuntust.

Allika Tööstuspark on dünaamiline tööstuspiirkond, mis on hinnatud asukoht logistika, tootmise ja hulgikaubanduse ettevõtete jaoks. Asudes Hüüru külas, Saue vallas, on selle piirkonna suurepäraseks eeliseks vahetu piirnemine Tallinna ringteega, mis muudab Allika Tööstuspargi veelgi atraktiivsemaks ja väärtuslikumaks äripiirkonnaks.

Huvi korral annan meeleldi lisainformatsiooni.