Valge Maja - Tartu mnt 63 - RE Kinnisvara

Property Intro

Valge Maja – Tartu mnt 63

Tartu maantee 63, Tallinn, Estonia

Valge Maja – Tartu mnt 63

Tartu maantee 63, Tallinn, Estonia

Kõrgete lagedega kaasaegsed büroopinnad!

Property info

Property main info

Vaata Tartu mnt 63 pakkumisi siit.

Kõrgete lagedega kaasaegsed büroopinnad endises tootmishoones Tartu maantee ääres asuvas Valges majas.

Valge Maja on endise legendaarse trikotaažitootja Marati Tartu maantee tootmishoone ümbersünd kaasaegseks ärimajaks 2010. aastal. Täna on maja kaetud unikaalse valge keraamilise fassaadiga ja kannab uhkelt kaugele südalinna paistvat punast silti Valge Maja.

Valges Majas on säilinud kõik endisele tootmishoonele iseloomulikud positiivsed omadused nagu avarad ruumid, kõrged laed, rohkelt loomulikku valgust ning madalad kõrvalkulud. Kõik see pakub moodsat ja mugavat kontori-, kaubandus- või teeninduspinda paljudele ettevõtetele, sest hoone renoveerimise käigus on kaasajastatud lisaks silmapaistvale fassaadile ka tehnosüsteemid ning üldkasutatavad pinnad.

Valge Maja asub suurte transpordisõlmede ja kesklinna lähedal ning sinna on väga mugav jalutada. Tänu värskelt renoveeritud tänavatele võtab jalutuskäik südalinnast majani 15 minutit, autoga jõuab aga kohale 3 minutiga ning ühissõidukiga keskmiselt 6 minutiga. Mõneminutise teekonna kaugusel on Lennart Meri nimeline Tallinna lennujaam, Eesti suurim reisisadam ja rahvusvaheline Tallinna bussijaam.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!