Manufaktuuri kvartal - RE Kinnisvara

Property Intro

Manufaktuuri kvartal

Manufaktuuri Tänav 7, 10412 Tallinn, Eesti

Manufaktuuri kvartal

Manufaktuuri Tänav 7, 10412 Tallinn, Eesti

Uued äripinnad ajaloolises kvartalis

Property info

Property main info

Vaata Manufaktuuri kvartali äripindade pakkumisi siin

Uue elu saav Manufaktuuri kvartal asub Kopli poolsaarel, Sitsi asumis, ühes Tallinna kõige kiiremini arenevas piirkonnas.

Asukoht Sõle ja Kopli tänavate vahel on populaarne tänapäevase rohelise mõtteviisiga edumeelsete linlaste seas. Siin toimub unikaalse ajalooga tööstusala taassünd, nii et sellest saab auväärne nimi teiste Põhja-Tallinna maamärkide kõrval nagu Lennusadam, Noblessner, Patarei ja Kultuurikatel.

Juba 2024. aastal valmivad esimesed uushooned aadressil Manufaktuuri tn 7. A-energiaklassiga 6-korruselistes majades saab olema kokku 154 korterit ja 452 m2 äripinda. Käesoleval aastal on plaanis alustada ka Manufaktuuri tn 5 ajaloolise tehasehoone ümberehitamisega. Hoonesse on planeeritud ligi 5000 m2 üüripindasid ja lisaks 260 korterit.

Manufaktuuri kvartalisse luuakse terviklik elu- ja töökeskkond: siin saavad olema eluruumid tasakaalus kontorite, restoranide, teenindus- ja kaubanduspindadega. Läbi on mõeldud nii avalik ruum ja selles liikumine: rajatakse kogukonnaaiad, laste mänguväljakud ning eelistatud on jalakäijad ja jalgratturid, parkimine on viidud maa alla. Hoovide haljastuses rakendatakse taaskasutuse põhimõtteid.

  • Asukoht: Manufaktuuri kvartal, Sitsi asum, Põhja-Tallinn
  • Kokku arendatakse kvartalis 70 000 m2 elu- ja äripinda, sellest äripindasid 6000 m2, lisaks 550 korterit ja 750 parkimiskohta.
  • Esimesed kaks maja valmivad suvel 2024.a., majade energiaklass on A.

Küsi lisainfot ning täpsemat pakkumist vastavalt Teie ettevõtte vajadustele!